Bir zamanların en havalı spikeriydi! Hülya Uğur bakın şimdi ne yapıyor

Hava durumu sunuculuğu yapan Hülya Uğur'u hatırladınız mı? Bakın şimdi ne yapıyor, nasıl gözüküyor...

31 Ekim 2018, Çarşamba 22:58 Son Güncelleme:
A A

Sunduğu hava durumu kadar eğlenceli tavırları ve hafızalardan silinmeyen "Havalar nasıl olursa olsun sizin havanız iyi olsun" cümlesiyle tüm Türkiye'nin tanıdığı bir isim olmuştu. 

Hülya Uğur televizyon ekranlarından uzaklaştı ve Bodrum'a yerleşti. Ancak iddialı halinden hiç taviz vermedi.

Bodrum sokaklarında üç tekerli bisikletinin sepetine torunu Kaan'ı oturtmuş gezerken gazetecileri görünce "Bu bisiklete bindiğimden beri sepetli bisiklet satışı arttı" diyecek kadar halen iddialı.

"Bugün ekranlarda olsa hava durumunu acaba nasıl sunar?" diye merak edilen Hülya Uğur, "Ben de hava durumlarını hiç tutturamazdım. Bir yerden sonra hem şemsiyenizi hem de bikininizi yanınıza alın derdim." dedi.

"Yeni dönemin havaları tam da benim havalarım" diyen Hülya Uğur mevsim değişikliklerine gönderme yapıyor: "Demek ki geleceği 30 yıl önceden görmüşüm. Ama havalar nasıl olursa olsun herkesin havası iyi olsun yeter..."

İşte Hülya Uğur'un Instagram hesabından paylaştığı esi ve yeni halleri...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.