Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu boşanıyor

Ayrılacaklarına dair daha önce haklarında birkaç kez haberler çıkan Birce Akalay-Sarp Levendoğlu çifti bu kararı netleştirdi. Çift boşanmak üzere avukatlarına vekâlet verdi

04 Ocak 2017, Çarşamba 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2014 yılında evlenen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu'nun evliliğinde sona gelindi. Geçen yıl nisan ve ağustos aylarında da boşanacakları yönünde haberler çıkan çift, bu kez kararını netleştirdi. Akalay ve Levendoğlu, boşanma işlemlerini başlatmaları için avukatlarına vekâlet verdi.

TATSIZLIK BİTMEDİ

TATSIZLIK BİTMEDİ

İkili, birlikte rol aldıkları “Deliormanlı filminin çekimleri sırasında da boşanma kararı almış, ancak projeye gölge düşürmemek amacıyla resmi işlemleri başlatma konusunda acele etmemişti. O dönem evlerini ayıran çiftin arasındaki buzlar zamanla eridi. Ancak yaşanan tatsızlık yaz aylarında bir kez daha su yüzüne çıktı.

Levendoğlu yaz sezonunun tamamını Datça'da geçirirken Akalay'ın dizi nedeniyle İstanbul'dan ayrılamaması, aradaki bağları kopma noktasına getirdi.

GENÇ KIZLA ALDATTI

GENÇ KIZLA ALDATTI

Ve son karar geçtiğimiz günlerde verildi. Evliliğin bitmesine ihanet sebep oldu. Sarp'ın genç bir kızla aşk yaşaması son olarak da Kadıköy'de bir rock barda o kızla görülmesi ipleri kopardı

Birce Akalay, boşanma kararı verdikten sonra Facebook'a "ihanet, yalan, bencillik, kırgınlık, yalnızlık" başlıklı bir yazı koydu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kafede oturanlara, 'Salak' diyen Kerem Bürsin'den yeni açıklama