‘Bireysel Sağlık’a yeni teminatlar eklendi

‘Bireysel Sağlık’a yeni teminatlar eklendi

Anadolu Sigorta, bireysel sağlık sigortasını yeni teminatlarla genişletti. İlave prim karşılığında eklenebilen doğum teminat limiti; 7 bin TL, 10 bin TL ve 15 bin TL olmak üzere üç ayrı limit seçeneği ile sunulurken; dileyenler poliçelerine uygun bir prim karşılığında limitsiz deprem teminatı da ekleyebiliyor.

10 Ağustos 2020, Pazartesi 17:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Teminat seçeneklerini genişlettiklerini dile getiren Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Erdinç Gökalp; “Henüz hamile olmayan, gebelik planlayan müşterilerimiz ve eşleri doğum masraflarından endişe duyabiliyor. Bütçe kısıtlılığı nedeni ile dilediği sağlık kurumunu seçemeyebiliyor. Ayrıca doğum teminatı ile doğum masraflarının özel sağlık sigortası kapsamına alınabileceğinden haberdar olmayabiliyor. Bu nedenle Bireysel Sağlık Sigortası poliçemize doğum teminatını üç farklı seçenek ile ekledik” dedi.

Deprem riski her zaman var

Gökalp, “Öte yandan deprem riski zaman zaman daha çok gündeme gelse de ciddiyetini her dönem devam ettiren bir risk olmayı sürdürüyor. Oldukça uygun bir prim karşılığında sunduğumuz deprem teminatı ile Anadolu Sigortalılar; olası bir deprem sonucu yaralanma halinde özel sağlık kuruluşlarında poliçe kapsamında hizmet alabilecek” şeklinde konuştu.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bankalar konut kredisi faizlerini yükseltiyor! İşte krediye göre ödenecek tutar