“Birlikten Kuvvet Doğar” isimli sosyal sorumluluk projesi ile yoksulluğa savaş açtılar

Dünya genelindeki yoksullukla savaşmak için güçlerini birleştirdiler.

04 Nisan 2019, Perşembe 13:40 Son Güncelleme:
A A
“Birlikten Kuvvet Doğar” isimli sosyal sorumluluk projesi ile yoksulluğa savaş açtılar

Gameloft, Dragon Mania Efsaneleri oyununda milyonlarca oyuncuya ulaşacağı “Birlikten Kuvvet Doğar” özel etkinliğini duyurdu. Gameloft, bu etkinlik ile insani yardım organizasyonlardan CARE’e yoksulluğa karşı savaşında destek olacak.

İlk etapta en az 50.000 dolar hedeflenen “Birlikten Kuvvet Doğar” etkinliğinde, elde edilecek gelirin tamamı CARE organizasyonuna bağışlanacak. Gameloft bu etkinlik ile Dragon Mania Efsaneleri topluluğuna kendi oyun deneyimleri sırasında daha iyi bir dünya hedefine katkıda bulunarak fark yaratma fırsatı sağlıyor.

Ejderlerin yetiştirilerek birbirleri ile karşılaştırıldığı Dragon Mania Efsaneleri’nde oyuncular, 8-18 Nisan arasında ejderlerini eğitip geliştirecek ve bu sefer yoksulluğa karşı savaşacaklar. Ayrıca, etkinliğe destek amacıyla Gameloft üç dijital süper yıldızı; Annie LeBlanc (3.4 milyon takipçi), Bobby Duke Arts (2.4 milyon takipçi), The LaBrant Fam’i (8.6 milyon takipçi) güçlerini birleştirmek için etkinliğe davet etti. Her biri için özelleştirilen eşsiz ejderler ile etkinliğe katılacaklar ve oyuncular CARE’e bağış yaparken aynı zamanda favori ejderlerini oylarak kazanan ejderin kilidini açacaklar. Dahası, oyuncular liderlik tablosunda ilerleyerek iki ayrı CARE ejderini de kazanabilecekler.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Tsubasa'nın yeni oyunu Captain Tsubasa: Rise Of New Champions fragmanı yayınlandı