'Bittim gözün aydın': Kardashian kadınlarıyla birlikte olduktan sonra hayatı kayan 6 erkek

Kanye West ve Kim Kardashian boşanıyor. Kim, ardından bir enkaz bırakarak bir evliliği daha noktalıyor. Son boşanma haberiyle birlikte Kardashian ailesindeki kadınlarla birlikte olan erkeklerin nasıl büyük bir düşüş yaşadıklarına, hatta deyim yerindeyse 'bittiklerine' dikkat çekmek istedik. Kanye West'ten Lamar Odom'a, Odom'dan Scott Disick'e....

07 Ocak 2021, Perşembe 13:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Kanye West

1. Kanye West

Kanye zaten hiçbir zaman normal bir adam değildi, itiraf edelim ama Kim ile olan evliliğin ardından adım adım çöküşe gitti. Nerede görsek yüzü asıktı, nerede görsek mutsuzdu. Kanye'ye dair tek bildiğimiz Kim'e çok aşığı olduğuydu. Kardashian ile evliliği öncesinde West'in albümleri üç milyondan daha fazla satıyordu. Ancak Kardashian ile evlendikten sonra çıkardığı Yeezus adlı albüm 600 binde kaldı örneğin.

Daha sonra Kanye ilgi çekmek istediğinden midir bilinmez, her geçen gün Trump'a daha yakın bir duruş sergilemeye başladı. Bu tavır, hayranlarını rahatsız etti. Bununla da kalmadı, başkanlığa adaylığına koydu. Kazanamayacağını, dalga konusu olacağını zaten herkes biliyordu ama vazgeçmedi. Gerçekten başkan olabileceğine inandı demek ki. 

Çok değil, daha 5 ay önce de Kim Kardashian’ın doktor yardımıyla kendisini bir odaya kilitleyip bağlamaya çalıştığını öne sürdü. Kayınvalidesi Kris Jenner’a “Çocuklarımdan uzak dur” diyen rapçinin paylaşımları, akıl sağlığının tehlikede olduğu yorumlarına yol açtı.

Kanye, doğaçlama yaptığı konuşmasında “Kim Kardashian, ilk çocuğumuz North’a hamile kaldığında kürtajı düşünüyorduk. Kim’in elinde haplar vardı. Bir anda bilgisayarımın ekranı karardı. Bunun Tanrı’dan mesaj olduğunu anlayıp hapları içmesini önledim” demişti. Son zamanlarda bu garip demeçleri çoğalmıştı zaten. En sonunda boşanma haberlerini aldık. 

 2. Ray J

2. Ray J

Kim Kardashian'ın eski sevgililerinden Ray J, adını da bu ilişki sayesinde duyurdu. Kim Kardashian ile Ray J'nin en ünlü ortaklığı da internete sızan ve senelerce konuşulan seks kasetiydi. Ama Kardashian ile yollarını ayırdıktan sonra Ray J'nin adı sanı duyulmaz oldu. Kariyeri de beklediği gibi yükselişe geçmedi tam tersine Ray J için son günlerin başlangıcı oldu.


3. Reggie Bush

Reggie Bush da Kim Kardashian'ın eski sevgililerinden biri.. Bush kariyeri parlak bir Amerikan futbolu yıldızıydı. Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra magazin sayfalarından düşmez oldu. Ardından bir skandala karıştı. Ama görünüşe göre Bush, Kardashian'ı sanıldığından daha çok sevdi. Çünkü geçen yıl, Kim Kardashian' a benzeyen üstelik de onun gibi Ermeni kökenli olan Lilit Avagyan ile evlendi.

 4. Kris Humphries

4. Kris Humphries

Kim Kardashian'ın 72 gün evlilik yaşadığı Kris Humphries de bu lanetten payını aldı. Başarılı bir basketbol oyuncusu olan Humphries, Kardashian ile birlikte olmaya başladıktan sonra magazin yıldızı oldu ama spor çevrelerinde ona duyulan sempati de azaldı. Hatta NBA'in en sevilmeyen oyuncusu bile seçildi.


5. Lamar Odom

5. Lamar Odom

Lamar Odom, Khloe Kardashian ile evlendiğinde kariyerinin doruğunda bir basketbol yıldızıydı. Herkes geleceğinin daha da parlak olacağını sanıyordu. Ama olaylar beklenildiği gibi gelişmedi. Khloe Kardashian'dan boşandıktan sonra da hayatı daha büyük bir sarsıntı geçirdi. Uyuşturucu ve alkol problemleriyle boğuşmaya başladı. Spor kariyeri de düşüşe geçti.

 6. Scott Disick

6. Scott Disick

Aslına bakılırsa Kourtney Kardashian ile birliktelik yaşamasaydı belki de kimse Scott Disick'in adını bile duymayacaktı. Ama bunun bile Disick'e bir faydası olduğu söylenemez. Üç çocuğunun annesi Kourtney Kardashian ile yollarını ayıran Disick'in işleri de hep ters gitti son yıllarda. Ryu adlı restoranı bir yıldan daha az bir zaman içinde kapılarına kilit vurdu. Disick alkol zehirlenmesi yüzünden hastanelik oldu. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Kardashian ve Kanye West dosyası: Nasıl tanıştılar, nasıl evlendiler?