Biyonik penis taktıran Muhammed Abad'dan haber var

Geçirdiği kazanın ardından cinsel organını kaybeden ve taktırdığı biyonik penisle ilk kez cinsel ilişkisi ile basına malzeme olan Muhammed Abad'dan haber var!

29 Nisan 2018, Pazar 14:01
A A

Küçük yaşta geçirdiği trafik kazasının ardından cinsel organını kaybeden ve yıllar sonra taktırdığı biyonik penisle ilk kez cinsel ilişkiye girmesi dünya basınına malzeme olan Muhammed Abad'dan haber var!

İngiliz Daily Star gazetesine konuşan Abad, “İnternette kadınlardan bir sürü mesaj alıyorum, onlarla cinsel ilişkiye girip girmeyeceğimi soran… Biyonik penisimi duymuşlar ve denemek istiyorlar. Hepsinin kafası karışmış durumda ve sanıyorlar ki saatlerce seks yapabilirim dedi. 

Bu yılın başında ünlü İngiliz escort Charlotte Rose’la birlikte olması dünya medyasında geniş yer kaplayan Abad, gelen tüm teklifleri reddettiğini ve Rose ile yaşadığı ilk ilişkiden sonra kimseyle yatmadığını söyledi.

Abad gerekçesini ise şu sözlerle açıkladı: “Bu, istediğim bir şey değil benim. Çok fazla teklif alıyorum ama işimle meşgulüm. Her gün 14 saat mesai yapıyorum ve eve döndüğümde seks yapmak için kendimi çok yorgun hissediyorum.

?Evlenmek istediğini söyleyen ve hayatının aşkını arayan Abad, ilk eşiyle 2013 yılında yollarını ayırdı.İskoçya’nın başkenti Edinburg’da yaşayan Abad, seks işçisi dışında bir kadınla birlikte olma arzusu taşıyor.

elmaelma.com

Sıradaki haber yükleniyor...