Biz evden hiç çıkmasak da moda kendini buldu: Tüm bunlar 2020'de moda oldu

Kabul edelim modaya yön veren ya da modayı takip eden bir yıl geçirmedik :) Ama bir şekilde 2020'nin de star parçaları oluşuverdi. Bazısı vazgeçemediğimiz kıyafetlerimiz, bazısı yeni alışkanlıklarımız oldu. Üstelik tüm yıl boyunca sadece bunlar hayatımızdaydı. //Pelin Sümer Yumrukaya

08 Aralık 2020, Salı 17:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ev bornozu

Ev bornozu

Birçok e-ticaret sitesinin datalarına göre bu yıl sabahlık ve ev bornozlarının yılı olmuş. Eskiye oranla satışları çok daha yüksek. Üstelik 2020 artık eskiyen eşofmanlarımızı pijama yapmak yerine sıfır kilometre birbiriyle uyumlu pijama takımları aldığımız bir yıl olmuş :)

Podcastler

Podcastler

Önce tek tük programlar varken pandemi döneminde yani 2020 boyunca alt komşumuzla bile nerdeyse podcast aracılığıyla konuştuk. Mikrofonu olan herkes bu keyifli dünyayı deneyimledi. Ama ortaya mükemmel yayınlar çıktığı da kesin

Chealsea botlar

Chealsea botlar

Önce Balenciaga markasından çıkan, ardından Prada'yla devam eden ve sonunda tüm ayakkabı markalarının bir bir takip ettiği bir moda bu. Kesinlikle siz de almışsınızdır bir benzerini değil mi :)

Online spor dersleri

Online spor dersleri

2020'den önce bunu yapan var mıydı? :) Ama çok da iyi olmadı mı?

Online terapiler

Online terapiler

Eskiden çok özel durumlarda uygulanan online psikolojik terapiler artık herkesin ilk sırasındaki aktivitesi gibi. 2020 süresince ilk kez psikolojik destek alanların sayısı da oldukça fazla

Eski fırfırlı tokalar

Eski fırfırlı tokalar

İster ipeği, ister yünlüsü ister kadifesi olsun annelerimizin 90'larda kullandığı bu modalar biz evlere kapanalı yeniden çok moda olmuş.

Eşofman takımları

Eşofman takımları

Yaklaşık bir yıldır her gün giydiğimiz, üstelik dışarı çıkarken de çıkarmadığımız için inanılmaz şekilde moda olmuş olabilirler mi? :) Öyle ki ünlü isimleri bu yıl her saniye onlarla gördük.

İster kapşonlu ister 0 yakalı sweatshirt takımları

İster kapşonlu ister 0 yakalı sweatshirt takımları

Bu takımların da bu şekilde şık kabanlarla kombinleneceği hatta en pahalı çantalarla birlikte kullanılacağı başka bir yıl daha gelmez diye düşünüyoruz :)

Kamp yapmak ve glamping

Kamp yapmak ve glamping

Pahalı tatillere gitmek ve yurtdışında gezmek gibi bir derdi olmayan bir seneydi. Bu sebeple daha izole ve daha sakin tatiller göz önüne çıktı. Hiç kamp yapmayan belki de çok fazla insan ilk kampını 2020'de yapmıştır eminiz :) Doğayla bu kadar yakından tanışmak için mükemmel bir fırsattı.

Kolajen takviyesi

Kolajen takviyesi

Evde kalınca kendimize çok döndüğümüz bir dönem yaşadık ve olabildiğince sağlıklı kalmaya çalıştık. İşte tam da bu dönemde influencerların da sayesinde genç kalmak istiyorsak kolajen hapları içmemiz gerektiği bilgisi her geçen gün etrafımızı sardı, üstelik kutu içecekleri ve protein barları bile çıktı :) Her ne kadar çoktan moda olmuş olsa da kullanmadan önce doktorlarınıza danışmanızda fayda var.

Yüksek bel ve aşırı bol paçalı Palazio pantolonlar

Yüksek bel ve aşırı bol paçalı Palazio pantolonlar

Bu pantolonları öyle çok gördük ki, satın almamış olanlar varsa bile yakında alacaktır herhalde. Instagram'ı ele geçirmişti bu yaz.

Altın kolyeler

Altın kolyeler

Altın modası son birkaç senedir kendini çok belli ediyor. Ama özellikle bu yuvarlak halka içinden geçen mekanizmalı altın kolyeler bu senenin kazananları arasında

Yünlü Teddy montlar ve Puffer montlar

Yünlü Teddy montlar ve Puffer montlar

Bu iki mont da havalar soğuduğundan beri her yerdeler :) Eskisi gibi çok şık mantolara, slimfit kabanlara kimse dönüp bakmıyor bile :)


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Abiye seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar