Bizim Hikaye 27. bölüm fragmanı izle: Filiz'le Barış Ömer'e yakalanacak mı?

Bizim Hikaye 27. bölüm fragmanı izle: Filiz'le Barış Ömer'e yakalanacak mı?

Bizim Hikaye 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye yeni bölümde Barış, daha fazla dayanamayıp Filiz'le ilgilinen adamla tanışıyor, akşamına ise Ömer'in dükkanına gizlice giriyor.
 

23 Mart 2018, Cuma 17:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Fox TV'nin Perşembe akşamları ilgiyle izlenen dizisi Bizim Hikaye'nin 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye yeni bölümde  Barış artık daha fazla dayanamıyor. Filiz'in çalıştığı yere gidip onun patronuyla tanışıyor ve adamın isminin Ömer olduğunu öğreniyor. Akşam ise Ömer'in dükkanına gizlice giriyor. İşte tam bu sıralarda Filiz de dükkana giriş yapıyor. Korkuya kapılan Barış ses çıkarınca Filiz'e yakalanıyor. Daha sonra ise Ömer bir anda dükkana giriş yapıyor . Barış ve Filiz ne yapacaklarını şaşırıyorlar. Bakalım ikili yakalandığında neler olacak?Bizim Hikaye 27. bölümüyle 29 Mart Perşembe akşamı Fox TV ekranlarında...

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Barış’ın Hülya’yla birlikte olduğunu öğrenen Filiz yıkılır. Bu sırada çalıştığı dükkan satılır Filiz’in hayatına yeni bir patron, Ömer, girer. Bir çok ortak noktaları olan Ömer ve Filiz arasında kısa zamanda bir arkadaşlık gelişir.

Bu ilişki Barış’ın kıskançlığa kapılmasına sebep olur. İki aşığın araları giderek açılır. Cemil ise, kendisine kurulan bir tuzakla mesleğini kaybetme riski yaşamaktadır...

Diğer yanda Fikri Şeyma’yla evlenebilmek için Şükran’dan boşanmaya çalışırken asıl engel beklemediği bir yerden, Müjde’den gelir. Annesinin evlenmesini istemeyen Müjdeyle Fikri arasında savaş başlar. Rahmet ise Hikmet’in açtığı borçları temizlemeye çalışırken başını belaya sokacaktır.

 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı ve Elisabeth Mas'ın ortak zevkleri