Bizim Kendall'lar: Kendall Jenner'a benzeyen Türk ünlüler

Allah’ım bir tek ben kaldım herhalde Kendall’a benzemeyen! Aslında bu son dönemde güzellik standardının ne kadar globalleştiğini bir o kadar da aşırı sıkıcı bir standarda dönüştüğünü gösteriyor. Uğur Alkapar /POSTA

09 Ocak 2021, Cumartesi 11:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Özlem Kaymaz’ın kızı Tara De Vries geçen aylarda öyle bir makyaj yapmıştı ki kendini Kendall Jenner’a benzetmişti.

Sonra Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu’ya bir baktık meğer Kendall’ın sıkı takipçisiymiş, benzer pozlar veriyor.

InStyle dergisinin bu ayki kapağında da karşımıza Aleyna Deniz diye bir kızımız çıktı. Meğerse o da Kendall’a benzetiliyormuş.

Bu kızların hepsi koyu düz saç, açık ten, çekik göz, ince vücut kriterlerine sahip. Tornadan çıkmış gibi. Benzemeleri doğal. Hatta biraz gözlerinizi kısar bakarsanız hepsi aynı.

Öykü Karayeller

Öykü Karayeller

Türkiye’de zaten iki tane güzel kadın tipi var. Biri kumral saçlı, renkli büyük gözlü. Kısa boyluları iyi, uzunları kötü oyuncu genelde. Öykü Karayel, Hazal Kaya, Ayça Ayşin Turan, Berrak Tüzünataç gibi isimler ilk akla gelenler. Bu grubun biraz daha yaşlıları Tülin Özen, Şevval Sam, Nurgül Yeşilçay.

Hande Erçeller

Hande Erçeller

İkinci grup ise çekik gözlü, siyah ya da kahverengi saçlı, esmer ya da buğday tenli. Azra Akın, Arzum Onan, Hatice Şendil, Fahriye Evcen, Leyla Lydia Tuğutlu, Hande Erçel en güzel örnekler. Bizim Kendall’lar da bu sınıfa giriyor.

Bade İşçiller

Bade İşçiller

Bunların dışında kalanlar, özellikle sarışınlar bir türlü meşhur olamıyor, başrol kapamıyor. Bakın Bade İşçil’e... Fakir karakter de oynayamadığından ne kadar zamandır işsiz kadıncağız. Bu tek tip güzellik anlayışı değişene kadar bir süre daha Kendall’larla devam edeceğiz gibi görünüyor

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hande Erçel: Arkadaş olarak ayrıldık