Bizimkiler'in Cemil'ine ağlatan sürpriz

Bizimkiler'in Cemil'ine ağlatan sürpriz

Bizimkiler dizisinin 'Cemil'i Uğurtan Sayıner, Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programına konuk oldu. Sayıner, hakkında merak edilenleri canlı yayında anlattı. Programda duygusal anlar da yaşandı! Hatta 'Sevim' de koştu geldi!

28 Nisan 2016, Perşembe 12:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bizimkiler dizisinin Cemil'i Uğurtan Sayıner Renkli Sayfalar'a konuk oldu ortaya renkli ve duygusal anlar çıktı.

İşte Sayıner'in konuşmasından satırbaşları:

- O set unutulacak bir set değil. Her anı benim için çok değerliydi. O güzel günleri özlüyorum.

'HERKES VEFAT ETTİ'

- Setten görüşebileceğim 3-5 kişi kaldı. Herkes vefat etti. Kalanlarla aram gayet izi. Hayat şartları insanları uzaklaştırdı. Ben İzmir'de yaşıyorum. O nedenle görüşmelerimiz seyrek oluyor.


- Sette çok eğleniyorduk. Orası bir aileydi. En çok Ercan'la eğlenirdim. O benim kadim dostum. Beraber tiyatro yaptık.

- Bende yükseklik korkusu var. Dizi başladığında 4. katta pencereye çıkıyordum. sonra 1. kata indirdiler seti. Kamera açıları değişti. Rahat ettim.

- Bir anne-kızın evindeydi Cemil'in evi. Onlarla da akraba olduk. Bana yemek yapıyorlardı. Minder veriyorlardı dinlenmem için.

- Bizimkiler'de herkes kendinden bir şey buldu. Her apartmanda bir tane kapıcı Cafer var.- Sanırım Cemil ile benzer yönlerimiz oldu. Ben hiç içki içmezdim, bir süre sonra içki içer oldum.

- İzmit depremini yaşadım. O depremden sonra bir çadırda kalıyorduk. Psikolog hanımefendi İzmit'e geldi. Konferans verdi. Oradan çıktık, yemeğe gidildi. O hanımefendi yanıma oturdu. Bana 'Uğurtan Bey dikkat edin alkolik olabilirsiniz, siz potansiyelsiniz' dedi. Allah'a şükür alkolik olmadım.

CANLI YAYINDA SÜRPRİZ

Bizimkiler dizisinin Sevim'i Sabriye Kara, stüdyoya gelerek dizide 13 yıl boyunca eşini canlandıran Uğurtan Sayıner'e sürpriz yaptı. Uğurtan Sayıner, gözyaşlarını tutamadı. Sabriye Kara şunları söyledi:- Sokakta görenler 'Cemil Bey öldü değil mi?'diyorlar. Niye ölsün ayol adam İzmir'de yaşıyor diyorum

- Doğum günlerinde arıyorum Uğurtan'ı. Bir tek sen arıyorsun diyorlar bana 'Seni kim arasın' diyorum. Bir kez de sen ara...

- Tiyatroda bir aile kültürü vardır. Sanırım onun etkisiyle kimle karşılaşsak samimi oluyoruz.

'HİÇ AÇ KALMADIM'- Ben tiyatro yapıyorum. Dizi bittikten sonra tiyatro yapmaya başladım. 7 Mayıs'ta Tokat'ta oynayacağım, 8 Mayıs Tokat, 9 Mayıs Çorum'da oynayacağız.

- Öldüğümü söylüyorlar ama yaşıyorum işte. Hiç aç kalmadım, kimseye muhtaç değilim.

- 'Yeni projelerde neden oynamıyorsunuz? sorusuna gelince, ben silah kullanmayı bilmiyorum.

 

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer44144","44144","201604","44144-452498.jpg","1", "0","Bizimkiler'in duygulu buluşması");

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliğini anlattı: Ruhların uyuşması çok önemli bir şey