Blazer giyinme rehberi

Blazer’lar erkeklerden ödünç alıp büyük bir başarıyla taşıdığımız harika parçalar değil mi? İstersen şık ve cesur bir görüntü yaratabiliyor, hatta romantik bile görünebiliyorsun. Yeter ki blazer’ları nerede, nasıl kullanacağını iyi bil.

31 Aralık 2019, Salı 14:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Klasik

Klasik

Gömlek ve kumaş pantolonun üzerine giyeceğin blazer ceket ile klasik giyimin efendisi olabilirsin. Bu parçalar, birbirini o kadar iyi tamamlar ki dilediğin her yere bu kıyafetle gidebilirsin. Hele yanına bir de dikkat çekici bir çanta eklersen günün yıldızı olabilirsin.

Tarz cümbüşü

Tarz cümbüşü

Blazer’la birlikte doğru aksesuarları ve parçaları kullanırsan etkileyici bir görüntü de elde edebilirsin. Mesela sarı bir trikonun üzerine alacağın gri bir blazer ve başına takacağın bir eşarpla dikkatleri tamamen üzerine çekmen mümkün.

Kemer detayı

Kemer detayı

Hemen şimdi dolabını aç ve kemerlerini ortaya çıkar. Bu kemerleri ne mi yapacaksın? Blazer'ların üzerine takacaksın tabii ki. Özellikle iddialı kemerler kullanmak konusunda çekinme. Ceketinin üzerinde kendini gösterecek ve seni bambaşka bir noktaya taşıyacak.


Oversize

Oversize

Eğer üzerine oturan blazer modellerini sevmiyorsan, oversize denemeye ne dersin? Özellikle skinny jean'lerin üzerinde oversize blazer'lar harika durur. Hafta sonunun en iyi kombininin oversize blazer ve skinny jean olduğu bir gerçek.

Spor ayakkabı

Spor ayakkabı

Spor ayakkabı ile blazer ceketini kombinleyebilirsin. Bu sayede hem rahat, hem de şık bir görünüm elde edebilirsin. Bu giyim tarzı kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de etkili bir görünüm sağlar.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çenemizi yormaya hazır mıyız: Ünlülerin devasa büyüklükteki tektaş yüzükleri