Bodrum bu 3 dedikoduyu konuşuyor

POSTA'nın hafta sonu eki PAZAR POSTASI'nda yer alan dedikodular şöyle:

12 Ağustos 2018, Pazar 10:56 Son Güncelleme: 12 Ağustos 2018, Pazar 16:29
A A
1. MODACILARA YALVARMIŞ

1. MODACILARA YALVARMIŞ

Mesleği olmadan şöhrete ulaşan 40'lı yaşlardaki bir aktris, Türkbükü'ndeki bir plajda arkadaşına şöyle demiş: ''Eşimle davet vereceğiz. O gece çok şık olmak istiyorum. Modacılar elbise dikmek için peşimde'' Bunu anlattığı arkadaşı modacı bir arkadaşını arayıp ''Doğru mu?'' diye sormuş.

İşte o modacının cevabı: ''Elbisesini dikelim diye ben de dahil beş modacıya yalvardı. Telefonlarına çıkmadık. Çünkü uçan kuşa borçlu. Sonunda ünlü bir arkadaşının gardırobundan elbise seçti.''

2. MASADA ÇIPLAK DANS

2. MASADA ÇIPLAK DANS

40'lı yaşlardaki erkek pop yıldızı 10 gün önce Bodrum'daki bir ev partisine katılmış. Ev sahibi ise güzel, havalı, zengin bir avukatmış. Popçu ilerleyen saatlerde gömleğini, pantolonunu ve ayakkabısını çıkartıp masanın üzerinde dans etmiş.

Avukat hanım dansa katılmış. Samimi hallerini de cep telefonuyla çekmiş. Popçu ''Görüntüler ortaya çıkar mı?'' diye panikte.

3. KÖPEĞE DAYAK

3. KÖPEĞE DAYAK

Bir dönem pek meşhur olan, sansasyonel yaşantısı nedeniyle artık gözden düşen yıldızımız, uzun süredir Bodrum'da. Eski şöhretini kaybettiği için psikolojisi pek yerinde değil. Öyle ki geçenlerde villasının kapısının önünde köpeğini evire çevire dövmüş.

Hayvancık o kadar çok bağırmış ki, yan villadaki kişiler yıldızı sönmüş bu kişiye ''Ne yapıyorsunuz?'' diye bağırmış. Derken büyük bir kavga çıkmış. Sonunda gözden düşmüş o ünlü, hızla eve girip kapısını kapatmış.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.