Bodrum Masalı 16.bölüm ne zaman? Son bölüm yayınlandı mı?

Bodrum Masalı 16. bölüm ne zaman? Son bölüm yayınlandı mı? Bodrum Masalı 16. yeni bölüm merakla bekleniyordu. 11 Aralık Pazar günkü son bölüm yayınlandı mı? İşte, Bodrum Masalı hakkında merak edilenler ve yeni bölüm tarihi.

12 Aralık 2016, Pazartesi 09:05
A A
Bodrum Masalı 16.  bölüm merakla bekleniyordu. Sevilen diziyi Kanal D ekranlarında göremeyen izleyiciler, son bölüm yayınlandı mı sorusuna yanıt aradılar.

Bodrum Masalı son bölüm yayınlanmadı. Peki, Bodrum Masalı 16.  bölüm ne zaman? Bodrum Masalının 11 Aralık Pazar yayınlanması planlanan yeni bölümü yayın akışından çıkartıldı.

Türkiye'de cumartesi akşam saatlerinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısı nedeniyle yasta! 10 Aralık 2016 tarihinde İstanbul'da meydana gelen menfur terör saldırısı sonucunda pek çok polis ve sivil yaralandı, hayatını kaybetti. Olaylar sonucunda ülke genelinde ulusal yas ilan edildi. Bu nedenle birçok kanal yayın akışında değişikliğe giderek eğlence programlarını yayın akışından çıkardı. Bu programlardan biri de Bodrum Masalı dizisi oldu. Bu nedenle yeni bölümün gelecek hafta yayınlanması bekleniyor.BODRUM MASALI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANIBODRUM MASALI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yıldız’ın kutuyu yakmasıyla umutları yok olan Faryalı, hayatını tümden değiştirecek bir karar alır. Üniversite için İzmir’e giden Aslı, Ateş’ten uzak kalmamak için yeni yollar denerken, gizli hayranı Kuzey Işıkları’nın hâlâ peşinde olduğunu saklamak zorundadır. Üstelik Alara da bu işi bozmak için işe koyulur.

Gözde hem otel hem de Evren’le ilgili büyük planına Gönenç’i dahil eder, bir yandan da Faryalı ile Yıldız’ın arasındaki gerilime dahil olur. Kelebek ve Su yeni ilişkilerini Ateş’ten gizli yaşamaya başlar, önlerine başka engeller de çıkacaktır.BODRUM MASALI KONUSU

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir,  Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur.

Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır. Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık.

Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur. Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir. 

BODRUM MASALI OYUNCULARI

Timuçin Esen (Faryalı), Şevval Sam (Yıldız), Murat Aygen (Evren), Alperen Duymaz (Ateş), Toprak Sağlam (Gözde), Dilan Çiçek Deniz (Su), Hilmicem İntepe (Kelebek), Serhan Onat (Uzay), Kaan Çakır (Cahit), Kıvanç Kasabalı (Nejat),  Ebru Unurtan (Ceyda), Yener Gürsoy (Gönenç), Ezgi Şenler (Aslı), Serel Yereli (Alara), Zehra Yılmaz (Rana), Basri Albayrak (Süha), Cemalettin Çekmece (Asım), Tülin Yazkan (İpek), Tugay Bahşi (Mert) ve Sinan Bengier (Haydar), Fatma Belgen (Üzüm)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.