Bodrum sokaklarında gezen Suudi prensi tanımadılar

Bodrum sokaklarında gezen Suudi prensi tanımadılar

Dünyanın en zengin veliaht prensi Bodrum sokaklarında elinde tesbih ile vatandaşların meraklı bakışları arasında gezdi. Ancak koruma ordusuyla gezen prensi kimse tanımadı

16 Ağustos 2017, Çarşamba 06:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Vatandaşların meraklı bakışları arasında Suudi Arabistanın en zengin veliaht prensi El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud Bodrum sokaklarında elinde tesbihi ile gezdi.

Bodrum marinasına inen prens koruma ordusu ile birlikte sokak sokak dolaştı. Meraklı bakışlar arasında yürüyen prensi kimse tanımadı.Kareli lacivert bir gömlek ve lacivert bir şortla dolaşan prensin elindeki Zaza tesbihi ise dikkatlerden kaçmadı.300 metre uzunluğundaki koyu ve 20 locayı kapattı


TAHA GENÇ EŞLİK ETTİ


Prense Başbakanlık danışmanı Taha Genç eşlik etti.


 

MEKAN KAPATTI


Suudi Arabistan Kraliyet Ailesine mensup Prens El Velid Bin Tallal Bin Abdülaziz El Suud ve ailesi, tatil için Muğla’nın Bodrum ilçesine geldi. Milas - Bodrum havalimanına iniş yapan kraliyet uçağımda 300 valiz ve 30 bisikletle çıkmıştı. Geldiği gün bisiklete binen prens bugün ise cennet koyda yürüyüş yaptı. Akşam Yalıkavak mahallesinde yemek yiyen prens daha sonra Bodrum merkeze geçerek çarşıyı dolaştı. 40 kişilik koruma ekibiyle Bodrum marina, Neyzen Teyfik caddesinde gezen prens ailesi ile birlikte bir kafeye oturdu. Kafeyi kapatan prens yaklaşık 2 saat boyunca ailesi ve yakın dostlarıyla sohbet etti.

Önce jet ski sonra yürüyüş 32 milyar dolarlık serveti ile dünyanın sayılı zenginlerinden biri olan Suudi prensin ’Kingdom 5 KR’ isimli süper lüks yatıda Cennetkoy da hazır bekliyor. Gündüzleri yata geçen prens ailesi ile birlikte su sporları yapıyor. 88 metre uzunluğundaki, yatak ve yemek odası altınla kaplı, üzerinde helikopteri olan yatında füze kalkanı da yer alıyor.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İsrail'in skandal hamlesi sonrası Türkiye'den peş peşe tepkiler