Boğa burcu aşkta nasıldır?

Boğa burçları ilişkiden ne bekler? Nasıl bir sevgilidirler? İşte 21 Nisan / 21 Mayıs arasında doğan Boğa burçlarının özellikleri.

24 Eylül 2019, Salı 08:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
BOĞA BURCU 21 Nisan / 21 Mayıs

BOĞA BURCU 21 Nisan / 21 Mayıs

Yönetici Gezegeni: Venüs


Elementi: Toprak


Niteliği: Sabit


Taşı: Zümrüt


Rengi: Pembe, gök mavisi


Uğurlu günü: Cuma


Uğurlu sayı: 6

BOĞAYI NASIL TANIRSINIZ?

BOĞAYI NASIL TANIRSINIZ?

Boğalar güvenilir ve mantıklıdır. Düşüncelerini kolay değiştirmezler. Her şeyi sağlam temeller üzerine kurmak isterler. Kendilerini kimseyle kıyaslamazlar. Şansları epey açıktır. Duygusal yönlerini kolayca ortaya koyamadıkları için çoğu kez yanlış anlaşılırlar ve kendilerini savunamazlar. Boğa burcu sevdi mi tam sever. Aşıksa çok nazik ve kibardır. Hünerli bir aşık olan Boğa, sevdiği ile ayrılsa bile arkadaş kalır. Açık havada olmaktan hoşlanır. Uyumlu görüntüsünün altında çekingendir. İç dünyaları allak bullaktır. Dünyanın sorumluluğunu üzerlerinde hissederler.

NASIL BİR SEVGİLİDİR

NASIL BİR SEVGİLİDİR

Boğa burcu aşk söz konusuysa özenlidir. Ses tonları mükemmeldir. Konuşurken hayranlıkla izlersiniz. Sanata eğilimleri fazladır. Güzelliğe ve uyuma olan tutkularını hemen fark edersiniz. Onu herkes anlayamaz. Zamanının çoğunu sevgilisiyle gezerek ve eğlenerek geçirmek ister. Güzel kokulara bayılır. Ona en güzel halinizle görünmelisiniz. Dağınık görünen sevgiliden hoşlanmaz. Bilginizi ve yeteneklerinizi ona ispat etmenizi bekler. Boğa burcu kolay bir sevgili değildir, kullanma kılavuzunu öğrenmeniz gerekir. Cinsel arzuları güçlüdür. Sadakat her zaman beklediğidir. Onun için güzel yemekler hazırlarsanız size bayılır.

HANGİ BURÇLARIN ŞANSI DAHA FAZLA

HANGİ BURÇLARIN ŞANSI DAHA FAZLA

BOĞA-BOĞA: HER ŞEYİ PAYLAŞIRSINIZ

İki Boğa burcu birbirini tamamlar. O da Boğa olduğu için, her hareketinizi değerlendirir ve paylaşıma önem verir. Tıpkı sizin gibi ateşli ve ihtiraslıdır. Cinsellik ve yaşam konusunda aynı fikirleri paylaşırsınız. Güzelliklere önem verirsiniz. Her şeyinizi paylaşır ve birbirinizi desteklersiniz. İkiniz de geçmişte çok acılar çektiniz ve bu yaşamda korkularınız var. Birbirinizi tuzak gibi görebilirsiniz. Ama yine de bu beraberlikten müthiş keyif alırsınız. Çünkü hamurunuz aynıdır.

BOĞA-AKREP: DUYGULARI DERİNDEDİR

Akrep her şeye sahip olmalıyım tutkusu ile yaşar. Affedilmeyeceğini bildiği için kimseden anlayış beklemez, kendisi de taviz vermez. Bu yaşamda Akrep burcu sert bir dövüşçü olarak öne çıkar. Kolay aşık olmaz. Ruh eşinin tutkulu, duyarlı, güçlü biri olmasını ister. Tıpkı Boğa gibi incinmekten korkar ve kendini aşka teslim etmez. Akrep’in ateşi ve kıskançlığı, sizden fazladır. Sizin sabit yapınız, onun yanında esnek kalır. Akrep zor biridir. Duyguları derinlerde gizlidir. Konuşmaktan hoşlanmaz ama cinsel cazibesi çok yüksek olan bu kişiyle karşılaşmışsanız kaçma şansınızyoktur. Akrep siz Boğa’nın gizemli ruh eşidir.

BOĞA-ASLAN: KISKANÇLIĞA DİKKAT!

Aslan burcuyla karşılaşınca ona doğru çekilirsiniz. aradığınız ruh eşiniz tüm ateşi ve cana yakın gülüşüyle size yüreğini açar. En az sizin kadar sabit ve gururludur. aslan hırslıdır ve her şeyin en iyisini ister. kaprisli ve huzursuz yönlerini saklamaktan hoşlanmaz. Emir verir ama almaz. riskleri seven yapısı sizi fethetmeye hazırdır. aşk onların yaşam biçimidir. aşık olduklarında gözleri mutluluktan ışıldar, duygularını herkesle paylaşmak isterler. Boğa olarak, kıskançlığınıza gem vurmayı başarabilirseniz mutlu olusunuz. aslan ise sizi kıskandığını söylemez. İdeal çift olursunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçlara göre seyahat rehberi: Nereye gitmelisiniz?