Boğa burcu ev dekorasyon önerisi

Ev dekorasyonunuz burcunuzun özelliklerini yansıtsın istiyorsanız boğa burcu ev dekorasyon önerisi tam size göre olacaktır. Boğa burcunun renkleri ve obje seçimleri göz önünde bulundurularak "Boğa burcu ev dekorasyon önerisi" haberine göz atın.

12 Ağustos 2020, Çarşamba 16:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Boğa burcu özelliği gereği gösterişi sever. Doğal olarak bu gösteriş ev dekorasyonunda yansır. Farklı dokular, cesur renkler, lüks seçimler boğa burcunun ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardandır.


Salon

Salon

Boğa burcunun olmazsa olmaz rengi kırmızıdır. Yönetici gezegeni venüs olduğu için sevgiyi, aşkı ve tutkuyu evine yansıtmaya bayılır. Salonunda oldukça iddialı ve lüks tercihler yapar. Objelere çok önem verir ve evin bütününe uyması için çok araştırır. 


Mutfak

Mutfak

Boğalar için yemek yemek adeta bir zevktir, dolayısıyla mutfak dekorasyonları da bir hayli önemlidir. Düzenli, fonksiyonel ve geniş mutfak tezgahları ve yemek alanları Boğa burçları için hayati önem taşır.


Yatak odası

Yatak odası

Yatak odası bir Boğa burcu için rahatlığın en üst seviyeye çıktığı alandır. Neredeyse tüm dinlenmelerini yatak odasında geçirmeyi tercih eden Boğa burcu evin ortak alanlarına sadece sosyalleşmek için çıkar. Bununla birlikte yatak odasında toprak ve nötr tonların ağırlıkta olduğu dekorasyondan hoşlanırlar ama koyu renk duvarlara da asla hayır demezler! Işığın enerjisine inanan Boğa burcu yatak odasında olabildiğince gün ışığının girişini yumuşatmaya çabalar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutfakta yapılan 12 hata