Boğa burcunun aşk hayatı rehberi

Boğa burcu erkek ve kadın için ilişki özellikleri nelerdir? Boğa burcunun ilişkiye bakış açısı, aşk hayatı ve evlilik hayatı ile ilgili detayları astrolog Filiz Özkol yazdı ...

11 Eylül 2019, Çarşamba 09:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Boğa erkeği: Sadakat olmazsa olmazı

Boğa erkeği: Sadakat olmazsa olmazı

Yaşamda iktidarı seviyorsunuz. Bağlılık ve sadakat sizin için yaşam biçimi. Kalbiniz sürekli sevgi için çarpar durur. Sizinle oyun oynanmasına şans vermezsiniz. Yaşamı ve aşkı ciddiye alan ender kişilerdensiniz. Romantizmde bile yaşamdan fazla uzaklaşmaz ve duygularınızı herkesten daha gerçekçi yaşarsınız. Hayat boyu sizi sarıp sarmalayacak bir aşkın özlemini duyarsınız. Sevdiğiniz kişi ile güçlü bir aile bağı oluşturmak için yaptığınız mücadeleyi daima kazanırsınız.

Aslan burcuyla karşılaştığınızda ona doğru çekildiğinizi hissedersiniz.

Akrep’le büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Bu ilişkide her şey olacaktır. Gizemli ruh eşiniz sizi bekliyor.

Yengeç kadını size gönüllü hizmet eder.

Oğlak kadını güç verir.

Yay kadını nefesinizi keser.

Boğa kadını: Farklılığı dillere destan

Boğa kadını: Farklılığı dillere destan

Aşkın büyüsünü en iyi siz bilirsiniz. Sevdiğiniz kişi için akla hayale gelmeyen her türlü fedakarlığı yapar, karşılığını almayı beklersiniz. Ayakları yere basan, duygulu bir kadınsınız. Ayrılık fikri sizin yaşantınızda asla yoktur. İnatçılığınız dillere destandır. Bazen olumsuzluğunuz ile sevdiğinizin sinirlerini bozabilirsiniz. Sabırlısınız, sevgi ve romantizmin zamanla olgunlaşmasını bekler, güçlü duygularınıza karşılık verecek bir aşkın hayaliyle yanıp tutuşursunuz.

Oğlak ve Başak burcuyla aynı dili konuşur, birbirinizin gizli duygularını hissedersiniz.

Akrep ve Yengeç, sizde eksik olan derinliği verir.

Yay ve Terazi burcu erkeği ateşinizi körükler.

Boğa burcu diğer burçlarla nasıl anlaşır?

Boğa burcu diğer burçlarla nasıl anlaşır?

BOĞA-KOÇ: Koç burcu ateşlidir ve gördüğünüz anda ondan etkilenirsiniz. Sizin sahiplenme duygunuz, onun kıskançlığını belli etmesiyle çatışabilirsiniz. Sonu gelmeyen savaşla aşk imkansızdır.

BOĞA-BOĞA: Siz birbirinizi tamamlayan bir çiftsiniz. O da bir Boğa olduğu için paylaşıma önem verir. Tıpkı sizin gibi ateşli ve ihtiraslıdır. Bu aşk ölüme dek devam edebilir.

BOĞA-İKİZLER: Her anlamda zıt bir ilişki. Sizin sabit değerleriniz, onun değişken yapısıyla nasıl bağdaşır? Yapmanız gereken tek şey konuşarak ilişkiye son vermektir.

BOĞA-YENGEÇ: İşte uyumlu su-toprak karışımı bir ilişki. Fedakarlık ve koruma iç güdüsü ikinizde de vardır. Yüzünüzü kara çıkarmayacak bir aşk. Ömür boyu sürecek bir ilişkiniz olabilir.

BOĞA-ASLAN: Aradığınız sevgili, eş, aşk karşınızda. Ateşi ve cana yakın gülüşüyle sizi cezbeder. Bir ömür boyu sürecek bir aşk sizi bekliyor.

BOĞA-BAŞAK: Tıpkı size benzeyen bir toprak grubu olan Başak burcuyla karşılaştığınız zaman kesinlikle şaşırmayın. Pratik zekadan gerçekten hoşlanıyorsanız bu ilişkide umut var demektir. Pişman olmazsınız.

BOĞA-TERAZİ: Terazi burcunu gördüğünüz anda etkilendiğinizi anlayacaksınız. Çünkü o da sizin gibi güzellik ve aşk gezegeni Venüs insanı. Terazi gülüşü ve zarafeti ile sizi büyüler. Ömürlük, çok da romantik bir aşk.

BOĞA- AKREP: Akrep burcuyla büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Ama her zaman mutlu olacağınızı sanmayın. Eğer hikayeniz bir kitap olsaydı, herhalde satış listeleri alt üst eder, filmi olsa gişe rekorları kırardı. O halde bu ilişkiyi yaşayın.


BOĞA-YAY: Yay burcuna yaklaşmanızı hiç tavsiye etmiyoruz. Çekici, sevimli, neşeli halleri ve baştan çıkaran zekasıyla siz Boğa'yı bir anda avucuna alıverir. Her şeye rağmen seviyorsanız, değer.

BOĞA-OĞLAK: Oğlak burcuyla iyi anlaşır, mutlu olursunuz. Oğlak tıpkı sizin gibi kuşkucu ve kıskançtır. Bazıları için fazla sistemli bir aşk olabilir. Ama emin olun, mutlu olursunuz.


BOĞA-KOVA: Sürekli özgürlük şarkıları söyleyen Kova, nereden sizin yolunuza çıktı bilmiyoruz. Siz en kısa sürede kaçmalısınız. Aranızda geçenleri unutun gitsin.

BOĞA-BALIK: Balık sakin ve kendi dünyasında yaşar. Sanatçı bir ruha sahiptir ve yaşamı çok farklı algılar. Onun hayal dünyasına evet diyorsanız, orada kalın ve sakın şikayet etmeyin.

Boğa burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Boğa burcu ayrılığı nasıl yaşar?

Güven arayan siz, ilişkilerinize bu anlamda bakar ve aşk acısını unutmanın zorluğunu yaşarsınız. Ama içinizde kopan fırtınayı kimseye hissettirmezsiniz. Beklenmeyen ayrılıklar sizde kuşkuya neden olur. Kuşkuları bir kenara atın ve dünyanın güzelliklerinin sizi bulacağına inanın. Bir gün gerçekten aradığınız aşkı yaşayacaksınız. Bir zamanlar mutluydunuz, yine mutlu olacaksınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şanlıurfa'daki Karahantepe Türkiye’nin yeni yüzü olacak