Boğaziçi Üniversitesi tanıtım dönemi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesinin tanıtım dönemi bu yıl 16 Temmuz’da başlıyor. Üniversite tercihinde bulunacak adaylar, Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi'ni ziyaret ederek bölümler hakkında bilgi alabilecek

09 Temmuz 2018, Pazartesi 11:43
A A
Boğaziçi Üniversitesi tanıtım dönemi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi akademik programları, eğitim olanakları, burs seçenekleri ve kampüs imkânları hakkında adayları ve aileleri bilgilendirmek amacıyla tanıtım dönemini 16 Temmuz tarihinden itibaren başlatıyor. Üniversite seçimlerini yapacak olan aday öğrenciler, Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi'ni ziyaret ederek tercih etmeyi düşündükleri bölümleri yerinde görüp inceleme olanağına sahip olacaklar. 

Üniversiteye aday öğrenciler ve aileleri, tercih formlarının teslim edilme tarihine kadar Boğaziçi Üniversitesi Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi'ni ziyaret ederek tercih etmeyi düşündükleri bölümler hakkında bilgi sahibi olacak, öğretim üyeleri ile yüz yüze görüşme imkânı bularak her türlü sorularına cevap alacaklar. Tanıtım ve Bilgilendirme Ofisi cumartesi ve pazar günleri de aday öğrencileri ziyarete kabul edecek.  

CANLI YAYINDAN İZLENECEK

Tanıtım Günleri 01-09 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olup bu tarihler arasında bölüm öğretim üyeleri ve mezunlarının katılımıyla bölüm tanıtım programları düzenlenecek. Tüm oturumlar www.tanitim.boun.edu.tr/canli-yayin adresinden canlı yayınla izlenirken aday öğrenciler ve velilerle canlı röportajlar yapılacak. Boğaziçi Üniversitesi’nin resmi Facebook ve Twitter hesabı üzerinden de izlenebilecek canlı yayınlar sırasında öğrenciler sorularını #bogazicinesor hashtag’i üzerinden sorabilecekler. 

Aday öğrenciler 0530 168 87 70 telefon numarasını kullanarak WhatsApp üzerinden de üniversiteye ulaşıp sorularını yöneltebilecekler. 


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.