Bol estetik onları klonlanmış gibi gösteriyor!

Kylie Jenner kendisine ait Kylie Kozmetikleri markası 2017 ürünleri çekimi için kamera karşısında kardeşi Kim Kardashian ile yer aldı.

19 Nisan 2017, Çarşamba 10:36
A A

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi ve Kendall Jenner'in küçük kardeşi ve Keeping Up with the Kardashians aile reality şovlarında rol alan Kylie Jenner sadece güzelliği ile podyumlarda ve televizyon şovlarında para kazanmıyor.

Kendine ait bir kozmetik markası bulunan Kylie markası “Kylie Kozmetikleri” yeni bir reklam çalışması yapıyor. Üstelik reklamda üvey kız kardeşi dünyaca ünlü güzel Kim Kardashian ile birlikte yer alacak.

Dün sosyal medya paylaşım uygulaması Instagram’da KKW x Kylie - Kylie Cosmetics adı ile paylaşılan videoda Kylie ve Kim yeni ürünleri test ediyor ve poz veriyorlar.

Her iki ünlü de yarı çıplak şekilde ve sadece yüzleri gözüküyor. Saçları basık ve dümdüz haldeyken dudak rujları ve diğer makyaj ürünleri ile süsleniyorlar.

Bu video ile saatler içerisinde 2.8 milyon civarında bir beğeni ve binlerce yorum geldi. Daha öncelerde de 2015 ve 2016 koleksiyonları için reklam kampanyaları düzenleyen Kylie hem ürünleri hem de girişimi ile büyük beğeni toplamıştı.

Özellikle bol estetik ile klonlanmış gibi duran iki kardeşin bu kareleri sosyal medyada eleştiri konusu da oldu. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Bülent Kayabaş'ın unutulmaz filmleri