Bomba iddia: Murat Boz ve Aslı Enver barıştı!

Barışıp barışmayacakları yılan hikayesine dönen Murat Boz- Aslı Enver hakkında şaşırtan bir iddia ortaya atıldı...

29 Eylül 2018, Cumartesi 11:06 Son Güncelleme:
A A

Murat Boz ve abisi Ali Boz’a yakınlığıyla bilenen Astrolog Aytaç Öner, konuk olduğu Flash Tv’de yayınlanan "Esra Balamir’le Bunu da Konuşmak Lazım" programında ilginç bir açıklama yaptı.


Sunucu Esra Balamir'in "Aslı ile Murat barışacaklar mı?" sorusuna Aytaç Öner, "Şu anda barışıklar ve çok mutlular" diye cevap verdi.

Stüdyodakilerin şaşkınlık yaşaması üzerine ne yapacağını şaşıran Aytaç Öner "Kimse bilmiyor muydu?

'İLK BEN Mİ SÖYLEDİM? ÖZÜR DİLERİM'

İlk ben mi söyledim. O zaman özür diliyorum" dedi.

Öte yandan; Aslı Enver'in Murat Boz'dan ayrıldıktan sonra gönlünü bir iş insanına kaptırdığı iddia edilmişti. 

Aslı Enver'in aşk yaşadığı iş insanının evli olduğu ünlü oyuncunun da bunu öğrendikten sonra ilişkisine nokta koyduğu çıkan haberler arasındaydı. 

Bu haberlerin ardından Aslı Enver şu açıklamayı yapmıştı:

"Bugüne kadar asla doğruluk payı olmayan, çirkin iddialarla yapılan, ayrılık sebebi olarak gösterilen hiçbir haber için açıklama yapmadım. 

Ancak devamlı evli ve çocuklu kişilerle adımı kullanarak, gerçeklik payı olmayan 'iddia edildi' denilerek haberler yapılması artık beni de ailemi de ciddi derece üzüyor ve yıpratıyor.

Bu haberi ortaya atan Instagram hesabı ve gazeteci ile ilgili de hukuki süreci başlatmış bulunmaktayız. Bundan sonra bu tarz tüm asılsız haberler için de hukuki hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim."

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.