Bomba imha uzmanını şaşırtan teyze

Bomba imha uzmanını şaşırtan teyze

İstanbul Maltepe'de sahipsiz buzdolabı polisi alarma geçirdi. Bomba imha uzmanının çalışması sırasında yaşlı bir kadın da polisin güvenlik şeridini aşıp olay yerinden geçip gitmesi dikkat çekti

26 Mart 2012, Pazartesi 13:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Maltepe’de saat 09.00 sıralarında E-5 Karayolu, Gülsuyu Köprüsü’nün hemen yanına bırakılan ve üstü bez ve battaniyelerle örtülü buzdolabından şüphelenenler, polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis, buzdolabının çevresine güvenlik şeridi çekerek bomba imha uzmanlarına haber verdi.

Kısa süre sonra olay yerine gelen bomba imha uzmanı, özel donanımlı elbisesini giyerek buzdolabını inceledi. Polisin incelemesi sırasında E-5 Karayolu bir süre trafiğe kapatıldı.

Bomba imha uzmanının incelemesi sırasında yaşlı bir kadın da polisin güvenlik şeridini aştı. Polis ekiplerinin uyardığı yaşlı kadın güvenlik şeridinin dışına çıktı. İncelemenin tamamlanmasının ardından E-5 Karayolu tekrar trafiğe açıldı. İçi boş olduğu belirlenen eski buzdolabı belediye ekipleri tarafından bulunduğu yerden kaldırıldı.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İzmir'de 82 sığınmacı kurtarıldı