Borat, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi

Borat, Guinness Rekorlar Kitabı'na girdi

Sacha Baron Cohen’in Borat serisi devam filmi ‘Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan', en uzun adlı Oscar adayı film olarak Guinness Dünya Rekoru'na sahip oldu.

28 Mart 2021, Pazar 16:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oscar Ödülleri’ni kazananlar henüz açıklanmadı ama Sacha Baron Cohen’in yeni filmi şimdiden bir kazanan konumunda. ‘Borat Subsequent Moviefilm: Delivery of Prodigious Bribe to American Regime for Make Benefit Once Glorious Nation of Kazakhstan’ (Borat Devam Filmi: Bir Zamanların Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Artırmak İçin Amerikan Rejimine Muazzam Rüşvet Verilmesi) filmi, adıyla Oscar adayı olan en uzun isimli film olarak Guinness Dünya Rekoru kırdı.  

OSCAR ADAYI

NTV'de yer alan habere göre, İngilizce 110 karakterden oluşan filmin adına kısaca Borat Subsequent Moviefilm deniliyor. Film, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ve En İyi Uyarlama Senaryo dallarında Oscar’a aday.  

En uzun adlı Oscar adayı film rekoru daha önce 1965 İngiliz yapımı filme aitti. 'Those Magnificent Men in Their Flying Machines or How I Flew from London to Paris in 25 Hours 11 Minutes' filminin adı, tam 85 karakterden oluşuyor.  


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mart ayının en popüler oyuncuları belli oldu