Boşanan ünlü çiftler

Evlilik kararı alarak mutluluğa imza attılar... Günler, aylar hatta yıllarca aynı evi paylaştılar. Kimileri çocuk sahibi de oldu. Ancak evlilikleri yolunda gitmedi. Kimi ihanete uğradı, kimi birbiriyle geçinemedi. İşte boşanan ünlüler...

17 Eylül 2018, Pazartesi 12:02 Son Güncelleme:
A A

Gökhan Zan, önceki akşam Etiler'deydi. Diana Zan ile 14 yıllık evliliğinin bittiğini açıklayan eski futbolcu, geçtiğimiz temmuzda boşandıklarını söyledi.

Ayrılık sonrası bir süre tatil yaptığını belirten Gökhan Zan, bu arada Kanada'da dil eğitimi aldığını da sözlerine ekledi.

Kariyeri hakkındaki soruları da yanıtlayan Zan, futbolun içinde olmaya devam edeceğini söyledi.

'Kaybolan Yıllar', 'Lale Devri', 'Kara Para Aşk' ve en son 'Avlu' dizisinde rol alan iki çocuk annesi oyuncu Deniz Barut, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu.


14 yıllık yönetmen ve yapımcı eşi Halil Şafak Bakkalbaşıoğlu'na boşanma davası açtı. Deniz Barut, mahkemeye sunduğu dilekçede, eşiyle fikren ve ruhen anlaşamadığını ve bu nedenle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığını ifade etti.

Davayı karara bağlayan mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmasına karar verdi.

Algı Eke’yle 1.5 yıllık evliliklerini Kasım ayında noktalayan İnan Ulaş Torun, ''Henüz sevgili olmamızın bir ayı bile dolmadan evlilik kararı verdik. Bazı konularda fikir ayrılıklarımızın olduğunu anladık'' dedi.

Eski manken Demet Şener ile eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay, ayrılıklarından 3 yıl sonra 4 Mart 2019'da 'anlaşmalı' olarak boşandı. Dava 40 dakika sürdü.

Kurtlar Vadisi, Ruhsar, Ağır Roman gibi filmlerde rol alan oyuncu Levent Erim, 11 yıllık eşi Ayşe Feza Erim'le 'anlaşmalı' olarak boşandı.

Oyuncu Neslihan Yeldan, İngiliz eşi Leo James Felix Pollock ile 11 yıllık evliliğini noktaladı.

Çiftin 12 yaşındaki çocuklarının velayeti anne Yeldan'a verildi. Mahkeme; Pollock'un, çocukları 18 yaşına gelene kadar aylık bin 600 dolar nafaka ödemesine karar verdi. Baba Leo James Felix Pollock, yılda bir kez çocuğu için Londra'ya uçak bileti de alacak.

31 Aralık 2015'te Edip Burak Ertoğan ile yurt dışında evlenen Gonca Vuslateri, boşanacağını sosyal medyadan ''Eşim Burak Ertoğan'la uzun bir süredir ayrı sürdürdüğümüz evliliğimizi hukuki olarak da sonlandırmaya karar verdik. İçinde bulunduğumuz yoğun gündemde, bizim içinde hassas olan bu süreçte herkesin anlayışını bekliyoruz'' sözleriyle duyurmuştu.

Ve çift 30 Nisan 2018'de boşandı.

Oyuncu Tuba Ünsal 2013 yılında gazeteci Mirgün Cabas ile Almanya'da evlenmişti. Çiftin Civan Mert Cabas adında bir oğlu da olmuştu. Ancak 5 yıl süren evlilik Haziran ayında boşanmayla noktalandı.

Tuba Ünsal, Mirgün Cabas ile boşanmalarını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa düştüğü şu not ile duyurmuştu:

''Birbirimizi sonsuza kadar sevmeye devam edeceğiz. Aile olarak kalmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün itibariyle hayatımızın yeni bir dönemine adım attık ve boşandık. Sevgiler.''

Oyuncu boşanma sonrası Yunanistan'ın ünlü adası Mikonos'ta doyasıya eğlenmişti. Dört erkek arkadaşıyla eğlenen Ünsal, bu anları Instagram'da paylaşmıştı.

Esra Erol'da programında stüdyo şefliği yapan ve aynı zamanda Seda Sayan'ın yeğeni olan Eda Gök, yine Esra Erol'un orkestra şefliğini yapan 7 yıllık eşi Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradı.

Eda Gök kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi aynı zamanda orkestranın da solisti olan Burcu Sinem Ünsal ile aldatan eşinden tek celsede boşandı.

Esra Erol dahil herkes şoktaydı. 

Eda Gök ve Emrah Albayrak'ın Arya adında bir de kız çocukları var.

Çiftin evlilikleri skandal şekilde noktalandı.

Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu, 25 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Etkin Kerimoğlu'ndan 10 ay önce boşanmıştı.

Etkin Ünal ayrılık sonrası ''Bu evliliği Tugay'ın arkadaş grubu bitirdi'' demişti.

Oyuncu Hande Ataizi, 8 Eylül 2012'de evlendiği gazeteci Benjamin Harvey'le, 6 Mart 2018'de anlaşmalı olarak boşandı.


Gaziosmanpaşa Adliyesi'nde görülen davada mahkeme tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar vererek, 4 yaşındaki müşterek çocuğun velayeti Hande Ataizi'ne verdi.

Boşanma davası sonrası Hande Ataizi "Ticari olarak etkilenmek istemiyorum" deyip eski eşinin soyadını kullanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. 

Tiyatrocu Burak Sergen 1999 yılında evlendiği meslektaşı Işıl Sergen'den anlaşmalı olarak sessiz sedasız yollarını ayırdı.

Burak Sergen ve eşinin aralarında yaşanan gerginlikler büyüyünce birbirlerini daha fazla yıpratmamak ve çocukları için de dost kalabilmek için boşanma kararı aldıkları öğrenildi.

Mustafa Sandal ile Sırp asıllı eşi Emina Jahovic, 10 yıllık evliliklerini 6 Haziran'da sona erdirdi. Mahkemeye gidip anlaşmalı boşandılar. Oğulları Yaman ve Yavuz'un velayetleri annede kaldı.

Boşanmadan önce 6 ay ayrı evlerde yaşadılar. O dönemde haklarında çok fazla haber çıktı.

Emina Jahovic'in evin dekorasyonu için çok fazla para harcadığı, Mustafa Sandal'ın da bu yüzden ayrılmak istediği söylendi. Yetmedi, Mustafa'nın, annesi Tülin İleri ile bu harcamalar yüzünden kavga ettiği yazıldı.Hatta Mustafa'nın çocuklarının Sırpça öğrenmesinden rahatsızlık duyduğu için boşanmayı istediği bile öne sürüldü.

Bir ara da Emina Jahovic'in Mustafa Sandal'ı aldattığı iddiası ortaya atıldı Mustafa Sandal ile Emina Sandal ise ayrılık sebebini "Aşkımız, heyecanımız bitti. Üçüncü kişilerin ayrılmamızla ilgisi yok" diye açıkladı.

Eski sunucu, yeni oyuncu Aslı Mavitan, Aralık 2015'te Çiftehavuzlar'daki Büyük Kulüp'te Kaan Balkaş ile nikah masasına oturmuştu. Amerika Las Vegas'ta da balayı yapmışlardı.

Çift geçen Mayıs'ta yollarını ayırdı. Anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar.

Oyuncu Merve Sevi, eşi Çalkan Algün’le evliliğinde yaşadığı krizi aşamadı. 6 ay önce evliliğini bitirmek için mahkemeye başvuran ancak kararından vazgeçen çift geçen aylarda boşandı.

Yılmaz Erdoğan ile (53) ile Belçim Bilgin (35), Ağustos 2006'da nikah masasına oturmuş, 2009'da oğulları Rodin'i kucaklarına almıştı. 

Yılmaz Erdoğan 2014'te Köyceğiz'de, Belçim Bilgin ise 2016'da oğullarının eğitimi için Londra'da yaşamaya başlamıştı

Hal böyle olunca boşanacakları söylenmişti. Ama çift her seferinde dedikoduları yalanlamış, Levent'teki bir alışveriş merkezinde mutluluk pozları vermeyi gelenek haline getirmişti.

12 yıllık evliliğin geçen bittiği ortaya çıktı. Yılmaz Erdoğan, ''Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girdik, kol kola çıktık'' dedi.


Temmuz 2016'da evlenen Kalben ve Berkant Ali İncesaraç da geçen aylarda boşandı.

Kalben, 1.5 yıl evli kaldığı Berkant Ali İnesaraç için daha önce şöyle demişti:

"Tanıştık ve ilk ayın sonunda birlikte çalışıyorduk. Aşık olduk. Çok garip bir buluşmaydı ve sonra hiç ayrılmadık. Birbirimizi ve müziğimizi seviyoruz."

Kalben ile İnan İncesaraç'ın şiddetli geçimsizlik gerçekçesiyle ayrıldığı öğrenildi.

32 yaşındaki Kalben verdiği bir röportajda ise evliliği hakkında şöyle konuşmuştu:

"Ali'yle ikinci yılımızın sonunda evlendik. Ben hayatını birleştirmek için bir insanı öyle yıllarca tanımak gerektiğine inanmıyorum."

"Birbirini seven herkesin özgürce evlenebilmesinden yanayım. Biz tanıştığımızdan beri birlikte müzik yapıyoruz, birlikte yaşıyoruz. Birlikte albüm yaptık, birlikte şarkı söylüyoruz. Evlilik harika gidiyor yani."

"Her gün bir şeyleri birlikte göğüslüyoruz. Bunlar kimi zaman hiç bilmediğimiz bir yerde insanların ölmesi, kimi zaman bir fatura, kimi zaman 'Anne-babamıza nasıl yardımcı olabiliriz?' ya da 'Küçük kardeşimizi nasıl dil kursuna gönderebiliriz?' gibi herkesin her gün yaşadığı dertler"

Sıradaki haber yükleniyor...