Boşlukları değerlendirin! Evinizde yer açacak dekorasyon önerileri

Evlerde salondan banyoya, yatak odasından mutfağa tüm odalarda her zaman daha fazla alana ihtiyaç duyarız. İhtiyaç duyduğumuz alanı bize sağlayacak birçok dekorasyon hilesi mevcut. İşte alandan tasarruf ettiren dekorasyon fikirleri...

10 Mart 2018, Cumartesi 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Merdiven altları kapalı ya da açık bir biçimde eşya saklamak için en uygun alanlardan.

Merdiven altını birkaç raf, küçük masa ve sandalye sayesinde çalışma odası haline getirebilirsiniz. Bu sayede hem alandan tasarruf edebilir hem de çalışma odasına sahip olabilirsiniz.

Merdiven altlarını değerlendirmenin bir diğer yolu da şık raflar ve dolaplar yerleştirmek. Bu sayede yaşam alanınızdan büyük tasarruf edebilirsiniz.

Buzdolabınızın yanına yaptıracağınız sürgülü bir dolap neredeyse tüm erzaklarınızı alacak pratik bir depolama alanına dönüşebilir.

Alandan tasarruf etmek için işlevsel mobilyalardan da yardım alabilirsiniz. Örneğin mutfağınız küçükse mutfak dolabına saklanabilen masalardan tercih edebilirsiniz.

Dolap kapaklarınıza da raflar yaptırarak kendinize yeni depo alanı yaratabilirsiniz.

Yatağınızın üzerine raf yerleştirerek, çerçeve ve kitap gibi eşyalarınızı koyabilirsiniz.

Yatak odanızın bir duvarını dolaplarla kaplayarak eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Bunu dolaplarınızı yatak başının iki yanına ve üstüne yerleştirerek yapabilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Partnerinizle birlikte uyumanın 9 faydası