Böyle düğün görülmedi: 12 sağdıç, 34 nedime!

Böyle düğün görülmedi. Florida'da hayatlarını birleştiren Casme Carter ve Gary Carter'a evlilik törenlerinde tam 12 tane sağdıç ve 34 tane de nedime eşlik etti

27 Haziran 2019, Perşembe 15:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

34 yaşındaki Casme Carter, sosyal medyada paylaştığı düğün pozları sayesinde de bir anda sosyal medya fenomenine dönüştü.

Casme Carter'ın nedimelerinden altı tanesi kendi kız kardeşleri. Geri kalanını ise kendi deyimiyle "tek tek" kendisi seçti.

Carter'ın 34 nedimesinin her biri ülkenin farklı şehirlerinden ve bazıları birbirlerini düğünde tanıdı, sonradan arkadaş oldu.


New Orleans'lı bir şarkıcı olan Casme Carter, düğünü için neden bu kadar çok nedimeye ihtiyaç duyduğunu ise şöyle anlattı:

"18 yıl boyunca bir şarkıcı olarak pek çok şehir gezdim. O sırada da birçok arkadaş edindim. Hepsi farklı kişiliklerdi ama hepsiyle birbirimizi sevdik. Evlenirken de onların yanımda olmasını istedim."

Carter'ın nedimelerinin yaşları 21 ile 50 arasında değişiyor.Genç kadın eğer daha fazla vakti olsaydı düğününde 50 tane nedimeye yer verebileceğini de sözlerine ekledi.

Casme Carter, düğünden önce Gary Carter'a 34 tane nedime istediğini söylediğinde genç adam ona inanmamış.

Ama Casme Carter " Bu insanların her biri hayatımın bir döneminde benimle birlikteydi, hepsini evlenirken yanımda istiyorum" deyince de bu isteği kabul etti. Bu arada damat Gary Carter'ın da 12 tane sağdıcı olduğunu hatırlatalım.

Casme Carter, evlendiği günle ilgili yıllardır hayal kurduğunu belirterek bu düğünde de bütün hayallerinin gerçek olduğunu söyledi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarihe yön veren kadınlar: Uzun süre tahtta kalan İngiliz Kraliçesi II. Elizabeth