Böyle izdivaç programı görülmedi

Birbirlerine talip olan çiftlerin kısa bir süre sohbet ettikten sonra soyunup yatağa girdiği izdivaç programı izlenme rekorları kırıyor.

12 Temmuz 2016, Salı 14:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Birbirlerine talip olan çiftlerin kısa bir süre sohbet ettikten sonra soyunup yatağa girdiği izdivaç programı izlenme rekorları kırıyor.

ülkemizde de yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı izdivaç programının değişik bir formatı İngiltere'de yayınlanıyor. çiftlerin tanıştıktan bir kaç dakika sonra bir birlerini iç çamaşırlarına kadar soydukları TLC's Undressed programı, kısa sürede en çok izlenen programlar arasına girdi.

Programda taliplerini arayan çiftlere soyunduktan sonra yatağa girmeleri söyleniyor ve üzerlerinde bulunan ekranda ortaya görünen samimi sorulara cevap vermeleri isteniyor.

Programa katılanlardan biri de 62 yaşındaki bayan polis memuru Jackie Murray... Programda yaşadığı anları başına gelen en güzel olaylardan biri olarak nitelendiren Murray

""İlk başlarda biraz korku ve endişe yaşarsınız ama; bu dürüst bir kişi ile tanışmanın en iyi yollarından biridir. Daha önce tanışma sitelerin üye oldum. Ancak oradaki adamlar sadece özel yerlerinin resimlerini gösteriyorlardı ve bu bana sıkıcı geldiği için vazgeçtim" dedi.

"Katıldığı program konseptinin ortak zaafiyet ve samimiyeti test etmek için tasarlandığını söyleyen Murray, "Vücut ölçün ne olursa olsun programda insanlar ilk olarak bir birlerinden soyunmalarını istiyor. Bu yüzden zaafyetiniz hemen ortaya çıkıyor ve bu sizi oyun sahasına koyuyor.

"Bu yüzden taklit yapmak için yer olmadığı için hiçbir şeyinizi gizleyemiyorsunuz. Bir insanın zaafiyetini görmeden onunla uzun süreli bir ilişki yaşayamazsınız" şeklinde konuştu.

Murray ve ve programdaki 52 yaşındaki partneri program esnasında bir birleri ile o kadar iyi anlaştılar ki programdan sonrada görüşmek için bir birlerine söz verdiler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Johnny Depp Karayip Korsanları'nı hiç özlememiş