Bozdağ: 15'ler olayı Türk siyasi tarihinin siyasi ahlaksızlık abidesidir

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, "15'ler olayı Türk siyasi tarihinin siyasi ahlaksızlık abidesidir. Güneş Motel dahil böyle bir ahlaksızlık abidesine Türkiye şahit olmadı." dedi.

27 Nisan 2018, Cuma 15:36
A A
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, "15'ler olayı Türk siyasi tarihinin siyasi ahlaksızlık abidesidir. Güneş Motel dahil böyle bir ahlaksızlık abidesine Türkiye şahit olmadı." dedi.

Başbakan Yardımcısı Bozdağ sözlerinin devamında, "Türk halkı bütün bu alavereleri dalavereleri seyrediyor. Vakti gelince de alaverecilere dalaverecilere sandıkta dalacak." ifadelerini kullandı.


"VEKİLLERİN KİRASINI TAHSİL KONUSUNDA SIKINTI VAR"


Başbakan Yardımcısı Bozdağ, 'İYİ Parti'ye geçen 15 milletvekilinin CHP'ye döneceği' iddiaları üzerine, "Eğer istifa edeceklerse öyle anlaşılıyor ki kiraya verilen vekillerin 'kirasını tahsil' konusunda bir sıkıntı var. Tahsil edilemeyince zannedersem onları tekrar geri çağırma durumu ortaya çıkabilir." şeklinde konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.