Bozulursa yandınız!

Eğer bu tableti alırsanız ve o, bir gün bozulursa, işte o zaman yandınız demektir!

25 Ekim 2013, Cuma 12:45
A A

Elektronik ürünlerin nasıl tamir edilebileceği yönünde başarılı bir rehber sitesi olan iFixit.com, daha önce Microsoft'un ilk Surface Pro'suna yaptığı gibi, bu defa da Surface Pro 2'yi masaya yatırdı ve içini açtı. Gördükleri karşısında en düşük notlardan birini alan Surface Pro 2, satın aldıktan sonra bozulursa gerçekten başınız dertte görünüyor.

Daha önceki tabletinde de olduğu gibi oldukça sıkışık ve dar alanda bulunan materyallere sahip olan Surface Pro 2, parçalara ayrılmakta oldukça zorluk çıkartıyor. Yaptığı adım adım uygulama sonucunda Surface Pro'dan sonra bir kez daha bu kanıya varan iFixit.com uzmanları, Microsoft'un yeni cihazını "tamir etmesi en zor cihaz" olarak ilan etti. Birbirine sıkıştırılmış ve sabitlenmiş materyallere sahip olan Surface Pro 2, bir parçası hasar gördüğünde tamir edilmesi halinde farklı alanlara da kalıcı hasar vermenize neden olabilecek yapıda görünüyor.

iFixit.com uzmanları tarafından "tamir edilebilirlik skoru" 10 üzerinden 1 olarak etiketlenen Surface Pro 2'nin, satın alacak kullanıcılar tarafından oldukça dikkat edilmesi gereken bir tablet olduğu açık.

Resimlerle: 2013'ün tabletleri!

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.