Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin velayet savaşı başladı

Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin velayet savaşı başladı

Geçtiğimiz aylarda boşanan ünlü çift Brad Pitt ile Angelina Jolie çocuklarının velayeti için karşı karşıya geldi. İlk raundun kazananı Angelina Jolie oldu

08 Aralık 2016, Perşembe 17:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olaylı boşanma sürecinin ardından çocuklarının velayeti için harekete Brad Pitt’in, Angelina Jolie ile velayet savaşının gizli tutulması talebi için acil duruşma isteği reddedildi. 
Dava dosyalarının mühürlenme talebini kısa bir yazılı talimatla reddeden Los Angeles Büyük Mahkemesi Richard J. Burdge Jr’ın kararından sonra Brad Pitt’in Ocak ayına kadar beklemesi gerekiyor.


ÜNLÜ ÇİFTİN 6 ÇOCUĞU VAR


Jolie ve Pitt, boşanma davasında Maddox (15), Pax (12), Zahara (11), Shiloh (10), ikizler Vivienne ve Knox’un (8) velayeti için mücadele içindeler. 
 52 yaşındaki aktör, mahkemeye, çocukları için endişelendiğini belirterek, “Mahkeme kayıtları mühürlenmezse, içerdiği bilgilerin çocukların gizlilik haklarına telafi edilemez zarar verebileceğinden büyük kaygı duyuyorum” şeklinde yazılı açıklamada bulundu.  41 yaşındaki Jolie’nin avukatı ise mahkeme dosyalarına, Pitt’in çocukları için değil kendisi için gizleme kararı istediğini yazdı.


ANGELINA JOLIE'NİN AVUKATI BİLGİ VERDİ


Avukat Laura Wasser, “Onun isteği küçük çocuklardan ziyade kendisini toplumun bakışından korumak için ince bir örtülü girişimdir” ifadesini kullandı.
Pitt, şimdi, yeniden dokümanların mühürlenmesi talebi için 17 Ocak’taki bir sonraki duruşmayı beklemek zorunda. 
Dünkü acil duruşma, Jolie’nin geçen hafta geçici velayet anlaşmasıyla ilgili yeni belgeler sunması sonrasında geldi.
Angelina Jolie, 15 Eylül’de Brad Pitt’e boşanma davası açmış ve ünlü çift arasında altı çocuğun velayeti için mücadele başlamıştı.


Angelina Jolie yeni malikane arayışında

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Jordana Brewster sevgilisiyle romantik bir gün geçirdi