Brainmab

08 Ekim 2018, Pazartesi 16:46 Son Güncelleme:
A A

İstanbul Yeniköy’de bulunan Brainmab’ın kurucusu ve CEO’su Ali Öztaş, Spektral Holding Kurucusu Erdal Can Alkoçlar ile Brainmab’in ortak kurucusu Yıldırım Bakır, Posta Kobi Özel sorularını yanıtladı.

Brainmab ya da kısa ismiyle BRN coin türlü fiziksel ve nörolojik engellerden muzdarip insanların günlük hayatı ve muhtelif iletişim& bilgi aktarım verimliliğini optimize edecek teknolojiye endeksli ve çoğunluğu Türk bir yazılımcı ekibi tarafından geliştirilmiş ethereum bazlı bir token. Son zamanlarda özellikle birtakım yerli ve yabancı firmalardan aldığı buyuk yatırımlarla ismini duyuran Brainmab ekibi halihazırda birçok Asya ve Avrupa borsasıyla görüşme halinde. Özellikle yakın zamanda değerlenme endeksine müdahil olan yüksek değerdeki milli ilaç patentleri ve farmasötik Ar-Ge projeleri sayesinde dünya da hem maddi değer hem de ülke prestiji bazında ciddi bir katma değer oluşturma yolunda ilerleyen Brainmab ekibinin yakın gelecekte sağlık bakanlığı ruhsatı alacak patentli ilaç ruhsatlarıyla değerine değer katacağı öngörülüyor.

Kobi özel iletişim : 0212 296 86 86

kobi.ozel@posta.com.tr

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.