Bridgerton'ın Regé-Jean Page'i, Dungeons & Dragons'ta başrolde

Paramount Pictures bünyesinde hayata geçirilecek olan oyun uyarlaması Dungeons & Dragons'ın başrollerinden birinin Bridgerton'ın genç yıldızı Regé-Jean Page'in oldu.

17 Şubat 2021, Çarşamba 17:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dungeons and Dragons uyarlama filminin senaryosu konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak oyundan yaratılabilecek çok fazla potansiyel senaryo olduğu biliniyor. Filmin yönetmenliğini Spider-Man: Homecoming ile tanınan Jonathan Goldstein ve John Francis Daley üstlenecek. Ayrıca Michael Gilio'nun yazdığı taslak senaryoyu yönetmen Goldstein ve Daley genişleterek kaleme alacak. Dungeons and Dragons'ın kadrosuna eklenen Rege Jean Page'i Bridgerton'ın yanı sıra Roots, For The People, Sylvie's Love gibi yapımlardan tanıyoruz.

Hasbro oyun firmasının en büyük oyuncu kitlesine sahip oyunlarından biri olan Dungeons & Dragons, bir masaüstü rol play oyunu olarak biliniyor. İlk kez 1974 yılında piyasaya sunulan Dungeons & Dragons, çok oyunculu online rol playing oyunlarının başlangıcı olarak da tanımlanıyor. 1974 yılından itibaren birçok kez yeni sürümleriyle oyuncuların karşısına çıkan oyun, Elf, Yarı Elf, Genom, Yarı Ork, Buçukluk gibi ırklardan karakterlere sahip. Şimdi ise oyunun beyaz perdeye aktarılacak olması konuşuluyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Belgesel türünün gücü adına: Framing Britney Spears'ın ortaya çıkardığı gerçekler