Britney Spears yoga yaparak iyileşiyor

Müzik piyasasına girdiği günden beri başı dertten bir türlü kurtulmayan Britney Spears sonunda huzuru bulmuş gibi. Bu dingin hayatın mimarlarından biri de Spears'ın spor hocası erkek arkadaşı...

28 Ekim 2019, Pazartesi 11:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Genç yaşta eriştiği şöhret, onun yarattığı gerilim ve çalkantılı özel hayatı yüzünden sık sık zor dönemler geçiren Britney Spears, son olarak bu yılın ilk aylarında ruhsal bir çöküntü geçirip hastaneye yatmıştı.


Britney Spears tam rahat bir nefes almıştı ki bu kez babasıyla ilgili sorunlar ortaya çıktı.


Önce babası sağlık sorunları yaşadı. Ardından da eski eşi Kevin Federline, Spears'ın babasının şarkıcıyla evliliğinden dünyaya gelen çocuklarına şiddet uyguladığını iddia etti.


Tüm bu sorunlarla bir anda başa çıkamayan Spears da çareyi önce sarı saçlarını siyaha boyatmakta buldu. Sonra da kendini spora verdi.

Spears artık tam anlamıyla bir sağlıklı yaşam ve spor delisi haline geldi. Sosyal medya hesaplarından sürekli olarak spor yaptığı anları paylaşan Spears ne kadar huzurlu ve mutlu olduğunu da takipçileriyle paylaşıyor.Los Angeles'da yaşayan Spears Instagram hesabından paylaştığı son videoda da yoga yaparken görünüyor. Havanın ekim ayında biler bu kadar güzel ve güneşli olduğu Los Angeles'ta yaşamak çok güzel diyen şarkıcı zorluk derecesi yüksek yoga hareketlerini yaparken hiç zorlanmıyormuş gibi görünüyor.

37 yaşındaki Spears'ın bu mutluluğunun ardında erkek arkadaşı spor eğitmeni Sam Asghari'nin payı büyük. Spor hocası ve dansçı olan Sam Asghari Spears'ın kalbini sanatçının 'Slumber Party' adlı video klibinde oynadıktan sonra çaldı.


Videoda Spears'ın sevgilisini canlandıran Sam Asghari ünlü şarkıcının gerçek hayatta da kalbini çalması uzun sürmedi. Britney'nin hayatına denge ve huzur getiren Sam Asghari onu spora yönlendirerek kötü alışkanlıklarından ve zor günlerinden kolaylıkla uzaklaştırdı...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Geçmiş Gazete- Yıl 2011: Kenan Doğulu Tarkan’ı kıskandı