Brooklyn Beckham ve Hana Cross bir dargın, bir barışık

6 aydır aşk yaşayan Brooklyn Beckham ve model sevgilisi Hana Cross magazin gündemine sürekli ettikleri kavgalarla düşmeye devam ediyorlar...

27 Mayıs 2019, Pazartesi 10:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cannes Film Festivali sadece sinemacıların değil tüm dünyanın gözlerini çevirdiği bir festival çünkü ünlü akınına uğruyor.

Dünya jet sosyetesinin ve magazin gündemini meşgul eden ünlülerin uğrak yeri olan Cannes Film Festivali'ne David & Victoria Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham ve sevgilisi Hana Cross da katıldı.

Once Upon A Time In Hollywood filminin galasına katılan genç çift oldukça mutlu görünüyordu ve basına mutluluk pozları vermişti.

Ancak Cannes'dan gelen dedikodulara göre kırmızı halıda verilen bu mutluluk pozlarının ardında başka bir gerçek vardı.

20 yaşındaki Brooklyn Beckham ve 22 yaşındaki Hana Cross 6 aydan fazladır birlikteler. Ve bu birliktelikleri hep kavgalarla anılıyor...

Birbirlerine çok aşık oldukları belli olan ve basına sürekli sarmaş dolaş halde yakalanan genç çiftin arasını bozan bir şeyler var.

Sık sık kavga ettiği bilinen çiftin bu sıkıntısının sebebinin kıskançlık olduğu söyleniyor.

İkisi de İngiliz olan Brooklyn ve Hana New York ve Londra arasında sürekli mekik dokuyorlar. Çiftin New York'ta yaşadığı bir kavga basına bu fotoğrafla yansımıştı.

Bir restoranda yemek yedikten sonra mekandan ayrılırken kavgaya tutuşan genç çiftin bu özel anları fotoğrafçılar tarafından yakalanmış ve magazine konu olmuştu.

Brooklyn Beckham'ın kız arkadaşına bağırdığı, Hana Cross'un ise bu anlarda sakinliğini koruduğu dikkat çekmişti.

Brooklyn Beckham kavganın ilerleyen dakikalarında sevgilisine sarılarak durumu toparlamaya ve barışmaya çalışıyordu.

Söylenenlere göre Cannes'da oldukça mutlu görünen çift yine kavgaya tutuşmuş. Üstelik söylendiğine göre kavganın boyutları bu kez daha da büyükmüş.

Bir partide kavga eden çifti kimse ayıramayınca devreye güvenlikler girmek zorunda kalmış.

Buna rağmen tekrar barışan çift Cannes'dan İngiltere'ye döner dönmez tekrar basının karşına çıkıp, mutluyuz ve her şey yolunda mesajı vermeyi de ihmal etmemişler...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yeni evlilere altın değerinde 10 tavsiye