Brooklyn Beckham'ı 21 yaşında evliliğe götüren yol

Victoria ve David Beckham'ın oğlu Brooklyn Beckham ve oyuncu partneri Nicola Anne Peltz geçtiğimiz haftalarda nişanlandı. Çiftin nişan haberi medyada şaşkınlıkla karşılanırken, Brooklyn Beckham'ın evlilik için erken bulunan yaşı vurgulandı. Peki ama olaylar nasıl gelişti? Brooklyn Beckham'ı 21 yaşında evlilik yoluna götüren ilişki nasıl gelişti? İşte Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in aşk kronolojisi!

31 Temmuz 2020, Cuma 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
En inişli çıkışlısı

En inişli çıkışlısı

Eski futbolcu David Beckham ile modacı eşi Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, 21 yaşına rağmen pek çok kadınla anıldı. Bu ilişkilerden en gündemde olanı, Hana Cross'tu. Öyle ki çift, çevredekilerin şaşkın bakışlarına aldırmadan bağıra çağıra kavga ederken görüntülenebiliyordu. 

Bir türlü arayı düzeltemediler

Bir türlü arayı düzeltemediler

Brooklyn Beckham ve Hana Cross, bir dargın bir barışık ilişkilerini sürdürüyorlardı. Ancak geçen mayıs ayında Cannes Film Festivali'nde yaşadıkları kavga basına yansımış ve aralarını bir daha düzeltememişlerdi.

Güvenlik görevlileri sakinleştirdi

Güvenlik görevlileri sakinleştirdi

Çift, son olarak geçtiğimiz ay, 72'nci Cannes Film Festivali'nde yine kavgayla gündeme geldi. İddialara göre sevgilisine saldıran 22 yaşındaki Hana Cross'u güvenlik görevlileri sakinleştirdi.

Bir demet çiçek

Bir demet çiçek

Ayrılık haberi en sonunda Eylül ayında geldi. Bu ayrılık haberinden kısa bir süre sonra taze çift Nicola Anne Peltz ve Brooklyn Beckham, West Hollywood'da yemekten çıkarken görüntülendi. Peltz'in elinde bir buket çiçek vardı. 

İlk ayna selfie'si geldi

İlk ayna selfie'si geldi

Çiftin birliktelik haberlerinden önce Peltz bir ayna selfisi paylaştı. Selfie'de Peltz sütyenle görünürken Brooklyn Beckham üstsüzdü. 

Anwar ile birlikteydi

Anwar ile birlikteydi

Bu arada Nicola Anne Pelt de daha önce şimdilerde Dua Lipa ile birlikte olan Anwar Hadid ile birlikteydi. Anwar Hadid, Gigi ve Bella Hadid'in küçük kardeşi. 

Ardından nişan geldi

Ardından nişan geldi

2 hafta önce nişanlandıklarını Instagram üzerinden duyuran Brooklyn'e, Nicola'da aynı fotoğrafla eşlik etti. Ünlü oyuncu ise Brooklyn'le birlikte olduğu için dünyanın en şanslı kızı olduğunu belirtti ve bu güzel fotoğraf için Brooklyn'in kız kardeşi Harper'a teşekkür etti. Tüm Beckham ailesi ve ikiliye yakın ünlü isimler de çifti tebrik etmekte gecikmedi.

Yüzük zümrüt

Yüzük zümrüt

Nişan hakkında konuşulan detaylardan biri de tabi ki güzel oyuncunun yüzüğü oldu. Brooklyn'in tercih ettiği zarif yüzük, ince sıralı elmaslı bir bant ve üzerinde yaklaşık 5 karat büyüklüğünde zümrüt kesim pırlantaya sahip.

Karantinayı birlikte geçirdiler

Karantinayı birlikte geçirdiler

Brooklyn ve Nicola 2019 Kasım ayından beri birlikteler. Çift bu ocak ayında da Instagram üzerinden ilişkilerini resmileştirmişti. Geçtiğimiz aylarda aile etkinliklerine katılarak ilişkilerinin ciddiyetini gösteren ikili karantina sürecini ise New York'ta birlikte geçirmişti. 


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meghan Markle ve Prens Harry ilişkisine dair 6 yeni bilgi