Bruce Willis karantinayı neden eski eşiyle geçiriyor? Kızı açıkladı

Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis’in karantinayı eşi Emma Heming ile değil de eski eşi Demi Moore ile geçirmesinin nedenini kızı Scout Willis açıkladı.

22 Nisan 2020, Çarşamba 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Willis, bir süredir, eski eşi Demi Moore; kızları ve onların erkek arkadaşlarıyla birlikte Idaho'da karantinada. Moore'un evinde Bruce Willis'in yanı sıra kızları 28 yaşındaki Scout, 26 yaşındaki Tallulah, 31 yaşındaki Rumer ve iki kızının erkek arkadaşları da bulunuyor.

Birlikte eğlenceli vakit geçiren grup, bu sırada çekilen pozlarını da sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.


Öte yandan neden eşiyle değil de eski eşiyle karantinada kaldığı sorusu akıllara kuracalarken, usta aktörün Emma Heming ile boşanma aşmasında olduğu söylentileri ortaya atılmış ancak çiftin yakınları tarafından yalanlanmıştı. Fakat gerçeği Moore ile Willis'in kızı Scout sosyal medya hesabından açıkladı.


'Üvey annem Los Angeles’ta kalmak zorunda'

'Üvey annem Los Angeles’ta kalmak zorunda'

28 yaşındaki Scout Willis, Emma Heming ve kardeşlerinin niçin kendilerine katılamadığını açıklarken, “Herkese garip gelen ebeveynlerim var. Onlar çok farklı bir seviyedeler. Çok cool hareket. Üvey annem Los Angeles’ta kalmak zorunda çünkü küçük kardeşim Evelyn'in ayağına parkta oynarken bir iğne battı. Herhangi bir hastalık bulaşıp bulaşmadığının anlaşılması için bazı testlerden geçmesi gerekti. Emma’nın onu doktora götürüp tetkik sonuçlarını alması gerekiyor” dedi.

Bu nedenle Willis'in şimdiki eşi Emma Heming kızları, 8 yayındaki Mabel ve 5 yaşındaki Evelyn ile birlikte Los Angeles'ta kaldı. Scout Willis, küçük kardeşinin sağlığıyla ilgili herhangi bir sorun olmadığı iyice kesinleşince onların da kendilerine katılacağını açıkladı.

 57 yaşındaki Demi Moore ile 65 yaşındaki Bruce Willis. 1987 ile 2000 arasında evliydi. Üç kızları olan çift bu uzun evliliğin ardından boşandı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pelin Akil isyan etti: İkisi için de canımı veririm