Brugge teknik direktörü Rigaux: Diagne'nin yokluğu bizi güçlendirdi

Club Brugge'ün teknik direktörü Devy Rigaux, Galatasaray'dan kiralanan Mbaye Diagne ile ilgili oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı. Rigaux'ya göre Diagne'nın yokluğu Brugge'a güç kaybettirmek bir yana, güç kazandırdı.

27 Mart 2020, Cuma 09:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
"Herkes değerlerimize saygı duyuyor"

"Herkes değerlerimize saygı duyuyor"

Sabah'ta yer alan haberde, Club Brugge teknik direktörü Devy Rigaux, Diagne hakkında şunları söyledi:

"Bir grup içerisinde yaşayanlara, değerlere saygı duyulmazsa, bunun sonuçları olur. O zaman kuralları ihlal eden oyuncu ile konuşmalısın. Eğer bunu kabul etmezse, hikayenin sonu gelir. Onun yokluğu bizi güçsüzleştirdi mi? Aksine, her zamankinden daha güçlü bir hale geldik. Çünkü herkes, Club Brugge standartlarına ve değerlerine saygı duyuyor. Böyle bir durumda, sağlıklı bir grup kendisini düzenler."

"Soyunma odasında farklı kişilikler bir arada yaşayabilmeli"

"Soyunma odasında farklı kişilikler bir arada yaşayabilmeli"

"Bir soyunma odasında farklı milletler, kültürler ve kişilikler vardır. Ve en önemlisi, birlikte yaşarsınız. Birbirinize saygınız olursa, anlaşma da olur ve her konuya açıklık getirirsiniz. Bazı kişisel olaylar insani yaklaşım gerektiriyorsa, çizginiz bazen farklı bir şekilde yorumlanabiliyor. Flemenler için, Afrikalılar için, Güney Amerikalılar ve Ukraynalılar için yaklaşımınız aynı olmalı. Bunu gruba aidiyet hissini aşılamam için bunu yapmam gerekiyor.".

Diagne'nin hikayesi

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Yılmaz, çıkan Fenerbahçe iddialarıyla ilgili konuştu