Bu 9 şeyi yapan bir adamı asla bırakmayın

Büyük adamlar zor bulunur, ama varlar. İstediğiniz kadar flört edebilir, biraz eğlenebilirsiniz, ancak o ciddi ilişki kategorisine girmeye başladığınızda, erkeğin standartlarınızla aynı seviyede olduğundan emin olun. Sadece terbiyeli olmamalı, size en iyi şekilde yıldırım çarpmış gibi hissetmenizi sağlamalı. Hayatınızı daha iyi hale getiren, sevildiğinizi, desteklendiğinizi ve önemsendiğinizi hissettiren birine layıksınız. Para cezasıyla yetinmeye cüret etme. Ve burada, etrafta tutmaya değer bir adam için listenizde olması gereken birkaç şey var.

14 Ağustos 2021, Cumartesi 09:45 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
SAYGILI OLMALI... SAYGI ANAHTARDIR!

SAYGILI OLMALI... SAYGI ANAHTARDIR!

Evet, aslında saygıyı ilk sıraya koyacağız. Çünkü aşk ve saygı farklı şeylerdir ve diziler size ne söylerse söylesin, sadece sevilmek değildir. 

Saygı anahtardır. Sizi çok düşünen, görüşlerinize, fikirlerinize ve kararlarınıza saygı duyan birini istiyorsunuz. 

GERÇEK SEVGİYİ HİSSETTİRMELİ

GERÇEK SEVGİYİ HİSSETTİRMELİ

Saygıdan sonra aşk gelir, sonuçta bu kişiyle romantik bir ilişki içinde olmanızın nedeni budur. 

Ama biliyorsun, bunun aşk olduğundan emin ol, sadece şehvet ya da çekim değil (bunlar da önemli, ama ciddi bir ilişki için sevgiye ihtiyacın var).

ÖNCELİK SİZ OLMALISINIZ

ÖNCELİK SİZ OLMALISINIZ

Dışarıda bir kız arkadaşı veya partneri olmasını, sahip olunacak şeyler listesindeki bir onay işareti olarak düşünen erkekler var. 

Buna razı olmayın. Seni en yüksek önceliği olarak düşünen birini istiyorsun.

SİZİ GÜLDÜREBİLMELİ

SİZİ GÜLDÜREBİLMELİ

İyi bir mizah anlayışı, herhangi bir ilişki için çok önemlidir. Yıllarınızı sıkılmış hissederek geçirmek istemezsiniz.

 Ama daha da önemlisi, en karanlık zamanlarda bile sizi güldürme yeteneğidir. 

Sizi gülümsetebiliyorsa veya güldürebiliyorsa ve çipler düştüğünde tünelin sonundaki ışığı görebiliyorsa - bu gerçekten üzerinde durmaya değer bir şey. 

DESTEKLEYİCİ OLMALI

DESTEKLEYİCİ OLMALI

Kendimiz için oldukça zor olabiliriz, bu nedenle sizi ne olursa olsun destekleyen ve size inanan birine sahip olmak çok önemlidir. Adamınız, hata yaptığınızda kusurlarınızı ve hatalarınızı belirtmekle ilgiliyse - ondan kaçın. Ama bunun yerine, her şeyi berbat ettiğinizde, sizi tekrar denemeye teşvik eder ve sizi desteklemek için her zaman orada olacağını söylerse – bu bir kalecidir. 

SİZE GÜVENMELİ

SİZE GÜVENMELİ

Bu günlerde güven sorunları yaygındır, ancak erkeğiniz size güvenmiyorsa, bir ilişkiye hazır değildir ve sizi hak etmiyordur.

Sana güvenen ve seni sorgulamayan bir adam istiyorsun. Senden şüphe etmeyen bir adam sana hiçbir şey kanıtlamaz ve sana ondan şüphe etmen için sebep vermez - amaç bu.

UZLAŞMACI OLMALI...

UZLAŞMACI OLMALI...

Uzlaşmalar gereklidir, ancak yalnızca küçük şeyler söz konusu olduğunda. Akşam yemeği planlarından, film seçimlerinden vb. bahsediyoruz.

Genel dünya görüşü çoğu şeyde sizinkiyle aynı hizada olan, ancak arada bir futbol maçı yerine Bridget Jones'u izlemeye ve taviz vermeye istekli bir adam istiyorsunuz. 

SİZİ TAKDİR EDEN BİRİ OLMALI

SİZİ TAKDİR EDEN BİRİ OLMALI

Tuhaflıklarınızı seven bir adam etrafta kalmaya değer. En büyük hayranınız olan birini, tuhaf alışkanlıklarınızı sevimli bulan birini istiyorsunuz. 

Kusursuz tarzınızdan, gülerken burnunuzun kırışmasına kadar, hakkınızdaki her şeyi takdir eden bir adam. 

ARKADAŞLARINIZ VE AİLENİZE KARŞI NAZİK OLMALI

ARKADAŞLARINIZ VE AİLENİZE KARŞI NAZİK OLMALI

Bir erkeğin size nasıl davranması gerektiği hakkında çok konuştuk, ancak arkadaşlarınıza ve ailenize iyi davranması da aynı derecede önemlidir.

Ne de olsa, bunlar hayatınızdaki en yakın ve en önemli insanlar ve o aktif olarak onların iyi tarafına geçmeye çalışıyor – bu kesinlikle iyiye işaret. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Mutlu çiftlerin günlük alışkanlıkları