Bu acıya yürek dayanmaz! Tabutu başında dakikalarca ağladı

Uçak kazasında hayatını kaybeden 26 yaşındaki pop yıldızı Marília Mendonça'nın annesi, kızının tabutu başında hıçkıra hıçkıra ağladı. Kameralara yansıyan o anlar yürek burktu. Açık havada gerçekleştirilen cenaze törenine Mendonça'nın binlerce hayranı akın etti.

07 Kasım 2021, Pazar 16:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
HERKESİ YASA BOĞDU

HERKESİ YASA BOĞDU

Dünya ani ölümüyle herkesi yasa boğan 26 yaşındaki  Brezilyalı pop yıldızı Marília Mendonça'yı konuşuyor.

ÖZEL JET DÜŞTÜ

ÖZEL JET DÜŞTÜ

Güneydoğu Brezilya'da uçaklarının bir şelalenin yakınına düşmesi sonucu şarkıcı ve diğer dört kişinin hayatını kaybetmesinden bir gün sonra, acılı anne Ruth Moreira Dias, kızı Marília Mendonça'nın tabutuna yaslanırken görüntülendi.

GÜÇLÜKLE AYAKTA DURABİLDİ

GÜÇLÜKLE AYAKTA DURABİLDİ

Aile üyelerinin koluna girdiği kadının güçlükle ayakta durabildiği gözlemlendi. Binlerce hayranı, ünlü şarkıcıya saygılarını sunmak ve veda etmek için bir futbol stadyumunun önünde sıraya girdi.

KUYRUK ARENA DIŞINA KADAR UZADI

KUYRUK ARENA DIŞINA KADAR UZADI

Cuma günü Brezilya'nın güneydoğusundaki bir şelalenin yakınında özel jeti düştükten sonra dört kişiyle birlikte hayatını kaybeden pop yıldızını son kez görmek isteyen hayranları, cumartesi günü Brezilya'nın Goiania kentindeki Ginasio Arena'nın dışına uzun kuyruklar oluşturdu.

HAYRANLARI AKIN ETTİ

HAYRANLARI AKIN ETTİ

Büyük bir kalabalk, anma töreninin yapılacağı stadyuma akın etti.

YÜREK YAKAN ANLAR

YÜREK YAKAN ANLAR

Mendonça'nın annesinin, kızının ipek beyaz dantellerle kaplı açık tabutuna baktığı görüntüler yürek yaktı.

100 BİN KİŞİLİK VEDA

100 BİN KİŞİLİK VEDA

AFP'nin bildirdiğine göre, hayranlar şafakta ellerinde çiçeklerle toplanmaya ve 15 bin kapasiteli arenanın dışında sıraya girmeye başladı. Goias Eyalet Valisi Ronaldo Caiado, yaklaşık 100 bin kişinin katılmasının beklendiğini söylemişti.

ÖZEL TÖRENLE TOPRAĞA VERİLECEK

ÖZEL TÖRENLE TOPRAĞA VERİLECEK

Pop yıldızı için halka açık bir cenaze töreni düzenlenirken, onunla birlikte çalışan ve aynı zamanda kazada ölen amcasıyla beraber yerel bir mezarlıkta yakın arkadaşları ve ailesi için özel olarak düzenlenen bir törenle toprağa verilecek.

BİRBİRLERİNİ TESELLİ ETMEYE ÇALIŞTILAR

BİRBİRLERİNİ TESELLİ ETMEYE ÇALIŞTILAR

Kalbi kırık hayranları, konser için gitmekte olduğu Caratinga'nın Minas Gerais kentine doğru gitmek için havalana uçağı düşen 26 yaşındaki şarkıcının ani kaybıyla sarsılmışken, birbirlerini teselli etmeye çalışırken görüntülendi.

JETTE 4 KİŞİYDİLER

JETTE 4 KİŞİYDİLER

Düşen uçağın içinde Brezilyalı yıldız, yapımcısı Henrique Ribeiro, amcası ve aynı zamanda danışmanı olan Abicieli Silveira Dias ile isimleri açıklanmayan iki pilot vardı.

ÜLKESİNİN EN BÜYÜK YILDIZLARINDANDI

ÜLKESİNİN EN BÜYÜK YILDIZLARINDANDI

Ülkesinin en büyük yıldızlarından olan şarkıcının, YouTube'da 22 milyon abonesi, Instagram'da 39 milyon takipçisi ve Spotify'da sekiz milyondan fazla aylık dinleyicisi vardı.

ÖNDE GELEN İSİMLERDEN

Mendonça, uzun süredir erkeklerin ve maçoluğun egemen olduğu country müzik sahnesine girmesiyle biliniyordu. Kadınlar tarafından 'feminejo' veya 'sertanejo' müziği olarak bilinen gelişen bir alt türün önde gelen isimlerinden biriydi.

ÖLÜME BÖYLE GİTTİ

ÖLÜME BÖYLE GİTTİ

'Acıların Kraliçesi' lakaplı pop yıldızı, Cuma öğleden sonra meydana gelen ölümcül kazadan bir saat önce uçtuğu özel jete gitarını ve bavulunu taşıdığını gösteren bir videoyu sosyal medya ağlarına yüklemişti.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Travis Scott: Gerçekten harap oldum!