Bu Ahu Yağtu'nun ilk olayı değil

Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da sabaha kadar eğlenip öpüştüklerini POSTA'dan Müge Dağıstanlı ortaya çıkarmıştı

14 Temmuz 2017, Cuma 09:26
A A

Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı’nın (30) Emirgan’daki gece kulübü Gizli Kalsın’da samimiyeti koyulaştırmış, dans edip öpüşmüştü. Bu yakınlığı öğrenen Özge Ulusoy yıkıldı. Çünkü eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı.

‘ERKEKTİR YAPAR’

‘ERKEKTİR YAPAR’

Olayın ardından Özge Ulusoy Ahu Yağtu'yu sosyal medya hesaplarından takipten çıkarıp şunları söylemişti: “Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim. Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.

Hacı Sabancı da dedikoduların ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımına, "Ben sustukca, yalan haberler devam ediyor...." notunu düştü.

Ahu Yağtu’ya bir tepki de Demet Akalın’dan gelmişti. Özge Ulusoy ile dost olan Demet Akalın, Instagram hesabına şunları yazdı: “En yakın kız arkadaşlarımızdan birinin ‘Enişteci’ kurbanı olduğunu gördük. İnsanın aklı kadar edebi, edebi kadar aklı vardır!

Olayın ardından artçı sarsıntıları devam ediyor. Habertürk'ten Esin Övet köşesinde Ahu yağtu için şunları yazdı: "Olayı duyunca benim tepkim aynen şöyle oldu: "Yok daha neler. Saçmalama. O Hacı'nın Sinan diye çok yakın bir arkadaşıyla çıktı. Hatta Cem Yılmaz ile tanıştı. Sinan'dan ayrıldı. Sen karıştırmışsındır."  

Ahu Yağtu'nun bu rahatlığını anlamıyorum. Olay patladığı an soluğu arkadaşının kapısında alıp "Özge'ciğim inanma" diye ikna etmez misin? Ben olsam ortalığı yıkarım ama Ahu susuyor. Keşke susmasa. Ama yok işte, kadının kadına ettiği... Geçmiş olsun pes.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.