Bu akşam Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm neden yok? Fragman yayınlandı mı?

Dün Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yoktu, bugün de Sen Anlat Karadeniz ekranda olmayacak. Dizinin sıkı takipçileri şimdi, dizinin neden yayınlanmadığını sorguluyor.

02 Ocak 2019, Çarşamba 13:17 Son Güncelleme:
A A
Bu akşam Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm neden yok? Fragman yayınlandı mı?

Çarşamba günleri ekrana gelen Sen Anlat Karadeniz'in 37. bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. Geçen haftadan bu yana fragman da yayınlanmış değil... Dizinin fanları şimdi yeni bölümün neden yayınlanmadığını sorguluyor. İşte detaylar...

SEN ANLAT KARADENİZ NEDEN YOK?

TRT dışındaki kanallar, reklam sıkıntısı nedeniyle ortak bir karar alarak Ocak ayının ilk üç haftası dizi yayınlamama kararı aldı. Konuya ilişkin oyuncu ve senarist Gülse Birsel'den de açıklama geldi.

Birsel, "Önemli açıklama: Malumunuz her ocak ayının ilk 1-2 haftası, diziler yayına ara verir. Bunun sebebi Ocak ayının başında TV kanallarında reklam olmamasıdır. Bu yıl ise reklam durumu biraz daha sıkıntılı imiş. Bu sebeple, TRT hariç tüm kanallar bir araya gelip 21 Ocak haftasına kadar hiçbir dizinin yeni bölümünü yayınlamama konusunda ortak karar aldı." dedi.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mercan, Vedat yerine Berrak'ı asmak üzereyken Tahir yetişir. Berrak'ı kurtaran Tahir, Nefes'in ondan gizli yaptıklarını öğrenince Nefes'ten hesap sorar. Vedat'ın elinde delil olmadığını düşünen kadınlar yıkılmayıp tüm güçleriyle işe sarılırken, Vedat harekete geçer. Kadınlar polisleri kapıda görünce ne yapacak? Tutuklu yargılanmalarına karar verilen Asiye, Nefes, Mercan, Nazar ve Berrak hapishaneye sevk edilirken hepsi kendini suçluyor. Bu savaşı gerçekten Vedat mı kazandı, yoksa her şey yeni mi başlıyor?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ünlüler Elazığ için harekete geçti