Bu anı unutmaları zor

Bu anı unutmaları zor

Avustralya'da timsahlara yem uzatıp hatıra fotoğrafı çektirmeye çalışan turistler bu kez hayatlarının en unutulmaz fotoğrafını çekti

13 Temmuz 2011, Çarşamba 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avustralya'nın kuzeyindeki Darwin kenti yakınlarında Adelaide Nehri'nde sık sık yapılan timsah fotoğrafı çekme turlarına katılan bir aile, gördükleri manzara karşısında ne yapacaklarını şaşırdı.

Avustralya'da yayınlanan Northern Territory News'ta foto muhabiri olarak çalışan Katrina Bridgeford, iki çocuğu Jordan ve Dylan'la birlikte Adelaide Nehri'nde timsah fotoğrafı çekmek için tekneyle açıldılar. Diğer turistler gibi kendilerinin de bir buçuk-iki metrelik timsah fotoğrafları çekeceklerini sanan çocuklar, timsahların sudan çıkması için et uzattılar. Ancak uzatılan eti alması beklenen bir buçuk-iki metrelik bir timsah yerine sudan dev bir yaratık çıkınca, aile hayatlarının hatıra fotoğrafını çekmiş oldu.

Adelaide Nehri'ndeki korucuların 'Brutus' adını verdikleri 80 yaşındaki, 6 metrelik timsah dev gövdesini sudan çıkarıp Jordan'ın elindeki eti kapmayı başarırken, ortaya da bu görüntü çıktı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Büyük gurur: Rahmi M. Koç Müzesi'ne İngiltere'den ödül