Bu bebeklerin ne giydiğini duyunca kulaklarınıza inanamayacaksınız!

38 yaşındaki Singapurlu Jian Yang tam 9000 oyuncak bebekle yaşıyor. Çok küçük yaşlarından beri oyuncak bebeklere büyük bir ilgisi olan ve koleksiyon yapmaya başlayan Jian Yang sahip olduğu bebeklere yaptığı elbiselerle de göz kamaştırıyor. 

05 Nisan 2018, Perşembe 17:42
A A

Singapurlu Jian Yang deyim yerindeyse tam bir oyuncak bebek delisi. 39 yaşındaki Yang 20 yıldır devam eden bu hobisi için tam 9000 bebek biriktirmiş ve bunun için 300 bin Pound harcamış. 

Evinin neredeyse bütün duvarlarını kaplayan dolapların tamamı bebeklerle dolu. Ünlü oyuncuların sınırlı sayıda üretilen bebeklerinden aksiyon figürlerine sayısız çeşitte oyuncak bebeğe sahip olan Jian Yang'ın en çok sahip olduğu bebek türüyse Barbie. 

Oyuncsk bebeklerini evinde gururla sergileyen genç adam bununla da yetinmiyor. Barbie bebeklerine elbiseler yapan Jian Yang bu konudaki yeteneğiyle de göz dolduruyor. 

Ancak Yang son günlerde bu hobisini bir adım ileriye taşımaya karar vermiş. 

Barbie bebeklerine gelinlikler yapıyor. Buraya kadar her şey normal. Ancak Yang'ın bu gelinlikleri nasıl yaptığını duyunca çok şaşıracaksınız. 

Jian Yang barbie bebeklerine tuvalet kağıdı ve peçetelerden gelinlikler ve abiye elbiseler yapıyor. Son derece ince olan ve normal kullanımda bile kolaylıkla yırtılıp zedelenen bu kağıtlarla nasıl böyle titizlikle çalıştığı ise tam bir soru işareti. 

Zira Jian Yang bu kağıttan elbiseleri iş seyahatine gittiği zamanlarda kaldığı otellerde yaptığını söylüyor. 

İşte Jian Yang'ın inanılmaz yeteneğiyle yaptığı o zarif elbiseler... 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.