Bu burçlarla evlenirken tereddüt etmeyin!

Sahip olduğumuz burçlar kişiliğimiz hakkında birçok ipucu barındırır. Aşk ilişkilerinde de burçlar arasındaki uyum oldukça önemlidir. İşte evlilik konusunda başarılı, iyi birer eş olmak konusunda becerikli burçlar...

16 Mart 2019, Cumartesi 15:24 Son Güncelleme:
A A

Günümüzün pratik dünyasında bir yaşam partneri seçerken çeşitli yönleri dikkate alıyoruz. Başlangıçta fiziksel özellikler, meslek, yaşam tarzı vb. belirleyici faktörler oluyor. Fakat böylece boşanma oranları artıyor. Bu yüzden insanlar artık eş seçerken daha temkinli davranmalı. Madem öyle gelin bir de evlenmek istediğiniz kişilerin burçlarına göz atalım...

BOĞA

BOĞA

Boğa kadınları özverilidir ve eşlerine her şeyden çok değer verir. Zekidirler ve eşleriyle daha yüksek düzeyde iletişim kurmak isterler. Fiziksel memnuniyet, bir ilişkiden istedikleri asıl şey değildir. Zihinsel olarak uyarılmayı arzu ederler.

YENGEÇ

YENGEÇ

Yengeç burçları duygu ve özveri dolu, kendilerini yürekleriyle yönetmeye izin verirler. Anlamsız nitelikte olmamak, istikrarlı, uzun vadeli ilişkiler aralar. Dürüst ve saf bir doğaya sahiptirler.

TERAZİ

TERAZİ

Terazi kadınları nazik ve duygusaldır. Pozitif ve mutlu olmaları nedeniyle karşınıza çıkabilecek en olumlu insanlardan biridir. Terazi burcu bir kadın hayatında uyumu sever. Bir sorun yaşadığında kendi kendisiyle başa çıkabilir ve sorunlarını çözer. Başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın varsa muhtemelen o terazidir.

BALIK

BALIK

Balık kadını sadık ve güvenilirdir. İnsanları hayal kırıklığına uğratmamak için çok çalışır. Bağışlayıcı nitelikte olup, insanlara ikinci bir şans verir.

KOVA

KOVA

Kova kadınları biraz tahrik edicidir ve kesinlikle can sıkıntısından nefret eder. Bazen kendi hallerinde takılmaktan hoşlanırlar. Son derece akıllı ve yaratıcıdırlar ve bu özellikleri partnerlerinde de ararlar. Yapamadıkları tek şey sıkıcı ve durgun bir ilişki.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burcunuza göre seçmeniz gereken meslekler