Bu da koku geçirmeyen iç çamaşırı!

Kimyasal savaş giysilerinde kullanılan özel bir kumaş ile üretilen koku geçirmeyen iç çamaşırları, 30-40 dolardan alıcı buluyor

24 Ekim 2013, Perşembe 15:22
A A

“Shreddies” adı verilen bir iç çamaşır markası koku geçirmeyen iç çamaşırı üretiyor. Her iç çamaşırını kokuyu nötrleştiren, “Zorflex" adlı özel kumaşla üreten firma, oldukça etkili olduğunu iddia ediyor. Vücuttan çıkabilecek olan kokuları 200 katına kadar koruma yetkisine sahip olduğunu öne sürüyor.

Firma, kimyasal savaş giysilerinde de kullanılan “Zorflex” karbon kumaş sayesinde, kötü kokuların etrafa yayılmasını engelliyor. Üstelik, bir kez kullanıldıktan sonra, “Zorflex”in koku kapsama özelliği kumaşın yıkanarak tekrar etkin hale geliyormuş.

Kadınlar için normal ve yüksek belli iç çamaşırları yaklaşık 30 dolarlık fiyat etiketi taşıyor; erkeklerin iç çamaşır fiyatı ise 40 dolar civarı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.