Bu davranışlar aşkı başlatıyor

Bu davranışlar aşkı başlatıyor

Bazen hoşlandıkları kadından gelen hiç ummadıkları bir hareket erkekleri etkilemeye yetiyor

14 Mayıs 2012, Pazartesi 11:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyaca ünlü bir kadın dergisine konuşan erkekler hoşlandıkların kadınla bir ilişkiye başlamalarına neden olabilen hareketleri anlattı.

İşte onlardan bazıları:

-“Kız arkadaşımla spor yapıyorduk. Sert bir hareket yaptı ve parmağı incindi. Ben ilk yardım çantası bulmaya çalışırken o son derece soğukkanlı bir şekilde durumu idare etti ve asla panik olmadı.

-Bu bana onun ileride yaşayabileceğimiz zor günlerde bana yardımcı olabilecek bir yapısı olduğunu gösterdi. Ona güvenmeye başlamıştım.”

-“Bir keresinde yeni görüşmeye başladığım kız arkadaşıma annemin en sevdiği şarkıyı söyledim. Bir süre sonra arkadaşlarla gittiğimiz bir karaoke barda o aynı şarkıyı güzel bir performans eşliğinde kalabalığı coşturarak söyledi. Çok etkilenmiştim. “

-“İleride beraber olacağım sevgilimle ilk kez dışarı çıktığımızda beni Rus yemekleri yapan bir restorana götürdü. Beni farklı tatlarla tanıştırdı ve siparişi de Rusça verdi. Bu sıra dışı ilk buluşmanın mimarından çok etkilenmiştim.”

-“Bir süredir görüşüyorduk. İlk kez bende kaldığı gece ikimiz de ertesi gün gireceğimiz önemli toplantılara odaklanmıştık.

Ben bilgisayar başında çalışırken o da yanıma oturup kendi işleriyle ilgilendi. Harika bir geceydi.”

-“Birlikte aptalca şeyler yaparak eğlendiğimiz gece ona âşık olmuştum. Yatağın üzerinde zıpladık, komik kelimeler seçerek sohbet ettik. Eğlenceli ve seksiydi.”

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hindistan'da halka şehre inen maymunları "öldürme" emri verildi