Bu erkek tipleri kadınları mutsuz ediyor!

Hangi erkeğin sizi mutlu edeceğini ya da hangisinin mutsuz edeceğiniz net olarak kestirmek pek de mümkün değil. Ancak bazı erkek tipleri var ki, sizi mutsuz edecekleri en başından bellidir. Kadınları mutsuz eden erkek tiplerini açıklıyoruz!

10 Haziran 2021, Perşembe 09:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1- İŞİNİ SEVMEYEN ERKEKLER

Hayatımızın çoğunu işte geçiriyoruz ve işini sevmeyen bir kişinin ne kadar sıkıntılı olabileceğini az çok tahmin edebilirsiniz. Bu durum ilişkiyi de son derece zedeler. Önemli olan işin işte kalmasıdır.

İşini sevmeyen biri mesai saatleri dışında da sürekli iş düşünecek ve sürekli sıkıntıya girecektir. Bu durum doğal olarak sizi de etkileyecektir.

2- ANNECİ ERKEKLER

Annelerimiz bizim baş tacımızdır. Ancak annesi konusunda takıntılı olan bir erkek ilişkiyi zedeler. Sürekli annesinin fikrini alan, her konuda ona danışan erkek sizin de annesi gibi davranmanızı isteyebilir.

Bu durum bazen tam tersi de olabilir ve sizin annesinin tam zıttı gibi davranmanızı isteyebilir. İlişkinizin üzerinde bir annenin etkisi olmamalı.

3- SÜREKLİ TAKDİR EDİLMEK İSTEYEN ERKEKLER

Siz her ne kadar ona iltifatlar etseniz de bu onun için yeterli olmayacaktır ve başkalarının da takdirini almak için çabalayacaktır. Bunun sonucu da ufak çaplı kaçamaklar ve flörtleşmeler olarak karşınıza çıkacaktır.

4- TUHAF ARKADAŞLARI OLAN ERKEKLER

Tuhaftan kast ettiğimiz size hiç göstermediği ancak sürekli iletişim halinde olduğu arkadaşlar. Arkadaşlarını sizinle tanıştırmıyor ve konusu her açıldığında bir şeyler geveliyorsa sizi hayatına almak için henüz hazır değil demektir. Elbette işin aldatma boyutu da var ancak elinizde başka kanıt yoksa bu kısmı atlayabilirsiniz.

5- KURTARICI OLMAK İSTEYEN ERKEKLER

Kahraman gibi hissetmek isteyen erkekler sürekli size akıl verir ve sürekli bir yardım etme çabası içindedir. Evet, bu erkekler prenses gibi hissettirebilir ancak siz de kendi ayaklarınız üzerinde durabilir ve bir şeyleri kendiniz başarabilirsiniz. Bu erkek tipleri genel olarak çok yorar ve biraz da sıkıcıdırlar.

6- KISKANÇ ERKEKLER

"Seven insan kıskanır" sözü son derece yanlış. Kıskanç bir erkek sizi kısıtlamak isteyecektir. Giyiminizden gittiğiniz yerlere kadar her şeye müdahale etmek isteyen bu erkek tipiyle hayatınız cehenneme dönebilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sosyal medyada ilişki yaşamanın "görgü kuralları" yayınlandı