Bu hafta ne yapsak? (17- 23 Şubat)

17- 23 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da katılabileceğiniz konserden, tiyatroya, tiyatrodan müzikale tüm etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? İşte etkinlik rehberimiz... (Posta.com.tr)

17 Şubat 2020, Pazartesi 15:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 17 Şubat Pazartesi: İbrahim Selim ile Bu Gece

17 Şubat Pazartesi: İbrahim Selim ile Bu Gece

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri de izleme fırsatı sunuyor!

Mekan: Touche

Saat: 21:00

18 Şubat Salı: CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus

18 Şubat Salı: CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus

Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovunun gösterileri ile Şubat ayı boyunca da Zorlu PSM seyircisiyle buluşmaya devam ediyor.


Mekan: Zorlu PSM

Saat: 21.00

19 Şubat Çarşamba: Sain Mus

19 Şubat Çarşamba: Sain Mus

Yapı Kredi Bomontiada ve Avusturya Kültür Ofisi kültür-sanat işbirliği devam ediyor. 2006 yılından bu yana enstrümanları gitar ve çello ile yeni sesler ve müzik formlarının arayışında olan ikili Sain Mus, lirik parçalarının yanı sıra, yüksek enerjili ve doğaçlama üretimleriyle 19 Şubat Çarşamba saat 19.30'da Yapı Kredi Bomontiada’da müzikseverlerle buluşuyor.

Mekan: Bomontiada

Saat: 19.30

19 Şubat Çarşamba: Günümüz Sanatı // Bir Muamma

19 Şubat Çarşamba: Günümüz Sanatı // Bir Muamma

Akbank Sanat, Ebru Yetişkin’in kürasyonu ve moderatörlüğünde gerçekleşen “Günümüz Sanatı // Bir Muamma” seminer dizisine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Alanlarında uzman konuşmacıların sunumlarıyla günümüz sanatı izleyicisine yeni bakış açıları sunmayı hedefleyen seminerler, günümüz sanatının bilinmeyen yönlerini farklı perspektiflerle paylaşmaya ve tartışmaya açıyor.

Biyo-sanat, hibrit sanat, yapay zeka, medya arkeolojisi gibi konuları ve örnek sanat çalışmalarını odağına alan program, 19 Şubat Çarşamba günü Sidar Bayram’ı konuk ediyor.

Mekan: Akbank Sanat

Saat: 18.30- 20.00 

20 Şubat Perşembe: Dansın Ustaları

20 Şubat Perşembe: Dansın Ustaları

Dünyadaki modern ve klasik ekollerin bir noktada buluşabileceğini gösteren“Dansın ustaları”nda; Mehmet Balkan’ın Tokyo Balesi için yaptığı “Siyah ve Beyaz” eserinin bir uyarlaması, Uğur Seyrek’in çeşitli Devlet Balelerinde oynamış olan “Kimlikler” ve “Kurban” adlı iki modern bale eseri, Aydın Teker’in çizgi dışı üslübu ile yarattığı “Stkh” ve Beyhan Murphy’nin popüler eseri Güldestan’dan “Cafe de Nar”; programı oluşturuyor.

Mekan: Beşiktaş Süleyman Seba Kültür Sanat Merkezi

20 Şubat Perşembe: Nirvana Tribute Band

20 Şubat Perşembe: Nirvana Tribute Band

Alternatif müzik sahnesinin efsane ismi Nirvana’yı yaşatmak için kurulan Nirvana Tribute Band, birçok eleştirmen tarafından gerçek Nirvana tecrübesine en yakın deneyim olarak nitelendiriliyor. Nirvana Tribute Band, solisti Jon O’Connor’un patlamaya hazır enerjisi ile çarpıcı performanslara imza atarken Nirvana’nın bateristi Aaron Burckhard tarafından da “Nirvana’ya en yakın şey!” olarak tanımlanıyor. Nirvana Tribute Band, Nirvana’nın ölümsüz solisti Kurt Cobain’in doğum günü olan 20 Şubat’ta %100 Studio’da seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mekan: %100 Studio

Saat: 20.30

21 Şubat Cuma: Teoman konseri

21 Şubat Cuma: Teoman konseri

Rock müziğin başarılı sanatçısı Teoman, 21 Şubat Cuma günü İstanbul Blue Night sponsorluğunda Zorlu PSM sahnesinde olacak. 1996 yılında çıkardığı ve kendi adını taşıyan ilk albümünden bu yana sayısız hit şarkıya imza atan Teoman, İstanbul Blue Night sponsorluğunda müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Mekan: Zorlu PSM

Saat: 21.30

22 Şubat Cumartesi: Karton Şehir

22 Şubat Cumartesi: Karton Şehir

Mehmet Zorlu Vakfı çatısı altında, Zorlu Holding’in 50. yılı anısına kurulan, 2003’ten bu yana 800 binden fazla çocuğu tiyatroyla tanıştıran Zorlu Çocuk Tiyatrosu 17. Yılında, Zorlu PSM’de başlayacağı yeni sezonuyla tiyatronun eğitici, öğretici ve eğlendiren sesini duyurmaya devam ediyor. Serdar Saatman’ın yazdığı ve Gaye Cankaya’nın yönettiği “Karton Şehir” çocuklara eğlenceli, coşku dolu bir zaman geçirmeye devam ediyor. Eşsiz bir çocuk müzikali olan “Karton Şehir”, rengârenk atmosferi ile çocukları sanatın güzellikleriyle buluşturup aynı zamanda da içerdiği son derece öğretici mesajlarıyla 22 Şubat’ta minik tiyatro severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Mekan: Zorlu PSM

Saat: 12.00-15.30

23 Şubat Pazar: 2020'yi Kendi Astroloji Haritanda Oku

23 Şubat Pazar: 2020'yi Kendi Astroloji Haritanda Oku

Değişimin nereden geleceğini bulmaya hazır mısınız? 2020 yılı astrolojik geçişlerini tek tek incelemek istemez misiniz? Türlü vesileler sayesinde Kuantum Alan Terapisi, meditasyon ve nefes çalışmalarıyla ilgilenmeye başlayan, yıllar içinde yurt içi ve yurt dışında öne çıkan bir çok isimden geleneksel astroloji, karmik ve esoterik astroloji, doğum haritası vasıtasıyla atalardan gelen yüklerden arınma, astrodrama eğitimleri alan Duygu Demir eğitmenliğinde kendi doğum haritalarınız üzerinden katılımcılar için yılın şanslı ve zorlayan alanlarını tespit edebileceği “2020'yi Kendi Astroloji Haritanda Oku” atölyesi için yerinizi almayı şimdiden unutmayın.

Mekan: Zorlu PSM

Saat: 14.00

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kardelenlere zarar veren yandı