Bu hafta ne yapsak? ( 24-29 Aralık)

24-29 Aralık tarihleri arasında İstanbul'da katılabileceğiniz konserden, tiyatroya, tiyatrodan müzikale tüm etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? İşte etkinlik rehberimiz... (Posta.com.tr)

24 Aralık 2019, Salı 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
24 Aralık Salı: Semplice Quartet

24 Aralık Salı: Semplice Quartet

Yapı Kredi bomontiada’nın klasik müzik temalı yeni konser serisi “Salı Klasikleri”,24 Aralık Salı günü başlıyor. “Semplice Quartet”in, Rembrandt’ın ünlü yağlıboya tablosundan esinlenen Claudius Civilis’in Komploları temalı konseri Yapı Kredi bomontiada 4.Kat’ta gerçekleştirilecek.


Mekan: Yapı Kredi bomontiada 4. kat

Saat: 19.30

25-26 Aralık: Alice Müzikali

25-26 Aralık: Alice Müzikali

Gerçek hayattaki iletişimin yalnızlaştırdığı günümüz sanal dünyasında savrulan bir genç kızın heyecan dolu büyüme hikâyesini konu eden gösteride “Alice” olarak ilk defa sahneye çıkan ve seyircinin büyük beğenisini kazanan Serenay Sarıkaya ile beraber, deneyimli tiyatrocular Ezgi Mola, Enis Arıkan, Merve Dizdar, İbrahim Selim ve Şükrü Özyıldız başrollerde.


Mekan: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

Saat: 21.00

28 Aralık Cumartesi: 90'lar Türkçe Pop Partisi

28 Aralık Cumartesi: 90'lar Türkçe Pop Partisi

TBT 90’lar Türkçe Pop Party bu kez yeni yıla özel formatıyla 90’lı yılların efsanelerine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Sibel Alaş, Çelik, Grup Vitamin, Mansur Ark ve Yonca Evcimik’in hafızalarımıza kazınan, çok sevdiğimiz ve ezbere bildiğimiz şarkılarını canlı performansları ile dinleyeceğimiz bu gece DJ’ler Şener Çetin ve Hakan Küfündür de setin başına geçerek 2019’u uğurlamaya hazırlanıyor.


Mekan: Zorlu PSM Turkcell Sahnesi

Saat: 21.00

28 Aralık Cumartesi: 10 Saniye

28 Aralık Cumartesi: 10 Saniye

Tiyatro Yan Etki, 2020 yılına iddialı prodüksiyonu 10 Saniye ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Cumartesi saat 20.30'da Toy İstanbul’da prömiyerini gerçekleştirecek olan  10 Saniye 15-18-21 ve 24 Ocak 2020 tarihlerinde de izleyicisiyle buluşacak.


Mekan: Toy İstanbul

Saat: 20.30

29 Aralık Pazar: Fındıkkıran Balesi

29 Aralık Pazar: Fındıkkıran Balesi

Tarihin bilinen en eski bayram klasiklerinden biri olan büyülü macera, Marie’nin kurşun askerinin Noel Arifesi’nde birdenbire gerçek bir prense dönüşmesiyle başlıyor. İhtişamlı Bolşoy prodüksiyonu ile tekrar hayat bulan bu zamansız hikâye, her yaştan izleyiciyi büyüleyici bir yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor. Rus efsanesi Tchaikovsky’nin paha biçilmez müziğine dans eden kar taneleri ve kurşun askerlerle süslenen büyüleyici bir sahneeşlik ediyor.


*Lütfen dikkat: Etkinlik Bolşoy Balesi performans kaydının (resmi) yayınıdır. Canlı performans değildir


Mekan: Sky Lounge

Saat: 16.00

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 kültürel mirasımız