Bu hafta ne yapsak? (27 Ocak- 2 Şubat)

27 Ocak- 2 Şubat tarihleri arasında İstanbul'da katılabileceğiniz konserden, tiyatroya, tiyatrodan müzikale tüm etkinliklere göz atmaya ne dersiniz? İşte etkinlik rehberimiz... (Posta.com.tr)

27 Ocak 2020, Pazartesi 13:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
27 Ocak Pazartesi: İbrahim Selim ile Bu Gece

27 Ocak Pazartesi: İbrahim Selim ile Bu Gece

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen İbrahim Selim, “İbrahim Selim ile Bu Gece” adlı yeni programında, Türkiye ve gündeme dair konularıyla farklı ilgi alanlarındaki sürpriz konuk sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. “İbrahim Selim ile Bu Gece” programı sezon boyunca her hafta touché’de izleyici ile buluşurken program Zorlu PSM’nin YouTube kanalından da kaçırdığınız bölümleri de izleme fırsatı sunuyor!


Mekan: Touche

Saat: 21:00

28 Ocak Salı: Baby Concert/ Notaların Dansı

28 Ocak Salı: Baby Concert/ Notaların Dansı

0-6 yaş arası çocukları klasik müzik ile tanıştırmak için samimi ve sıcak bir ortam sunan etkinlik serisi Baby Concerts kapsamında dört müzisyenin canlı performansı ile gerçekleşecek mini klasik müzik konserinde küçük müzikseverler dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini dinleme imkanı bulurken kısa bir bale performansı ile görsel ve işitsel bir şölen de yaşayacaklar. Edvard Grieg, Pyotr İlyiç Çaykovski , Antonio Vivaldi , Wolfgang Amadeus Mozart , Johann Sebastian Bach , Gioacchino Rossini gibi dünyaca ünlü bestecilerin eserlerini bir masalın içinde dinleme imkanı bulacaklar. Her yaştan ziyaretçiye uygun olan bu klasik müzik dinletisi için anne ve babalar çocukları için şimdiden yerlerinizi alın! 


Mekan: %100 Studio

Saat: 11:00

29 Ocak Çarşamba: Bir Delinin Güncesi

29 Ocak Çarşamba: Bir Delinin Güncesi

Ömrünün önemli bir bölümünü akıl hastanesinde geçiren kadın, günün birinde beklenmedik bir anda salıverilir. Her anlamda ‘sistemle’ doğuştan sorunu olan bu kadın daha akıl hastanesinden çıkar çıkmaz çığırından çıkmış, cehenneme dönmüş bir dünyanın ortasında buluverir kendini.Gerçeği algılayana/anlayana kadar olan olur ve o eşsiz deliliğin refleksiyle bütün okları üzerine çekmeyi başarır. İçine düştüğü bu cehennemden kurtuluşun ‘deliliğe vurarak’ olabileceğini düşünür oysa işler daha da karmaşıklaşır.


Mekan: Yapı Kredi Bomontiada

Saat: 20:30

29 Ocak Çarşamba: Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı ın Concert

29 Ocak Çarşamba: Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı ın Concert

Harry Potter™ in Concert serisi, beşinci film Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı™ ile kaldığı yerden devam ediyor! CineConcerts, müzik ve sihri bir araya getirdiği Harry Potter™ Film Konseri Serisi’yle hayranlarını Harry Potter’ın Büyücü Dünyası’na davet etmeye devam ediyor... Harry Potter™ büyüsünü canlı senfoni orkestrasıyla, Nicholas Hooper’ın unutulmaz müzikleri eşliğinde, yüksek çözünürlülü dev ekranda yeniden deneyimlemek isteyen potterheadler için unutulmaz bir deneyim olacak bu konserde yerinizi almayı unutmayın.


Mekan: Zorlu PSM

Saat: 20:30


31 Ocak Cuma: Kış Masalları

31 Ocak Cuma: Kış Masalları

Yapı Kredi bomontiada, Yetişkinlere Masallar programı kapsamında Cihangir Akademi’yi ağırlıyor. Ece Nur Ateş, Fuat Özsavaş ve Dilara Topuklular’ın eşliğinde kış masallarının gizemli, maceralı ve ilham veren dünyası büyülü bir yolculuğa çıkaracak.


Mekan: Yapı Kredi Bomontiada

Saat: 20:00

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER "Aile Şerefi" filminin hafızalara kazınan isimleri bir arada! Değişimleri ise şaşırttı!