'Bu kadar çirkin bir elbise giymek için fazla güzelsin'

Hollywood'un güzel kadınlarından biri olan Margot Robbie, BAFTA ödül töreni için tercih ettiği elbise ile olay yarattı. Her zaman şık görmeye alıştığımız oyuncu, şaşırtıcı derecede abartılı bir elbise giyince kendini "Bu kadar çirkin bir elbise giymek için fazla güzelsin" şeklindeki yorumların hedefinde buldu

11 Şubat 2019, Pazartesi 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
posta.com.tr

posta.com.tr

Leonardo diCaprio ile başrolleri paylaştığı The Wolf of Wall Street filmi ile sağlam bir çıkış yaptığından beri, Hollywood'un tartışmasız en güzel ve en yetenekli isimleri arasınad başı çeken Margot Robbie, bu kez herkesi şaşırttı.

Özellikle konu kırmızı halı olduğunda hataya düşmeyen, kıyafetleri, saçı ve makyajıyla her zaman beğeni toplayan Robbie, dün dağıtılan BAFTA Ödülleri için hayrete düşüren bir elbise tercih etti.

28 yaşındaki Avustralyalı oyuncu, Londra'da düzenlenen ödül törenine Chanel imzalı fırfırlı bir tuvaletle katıldı.

Işıltılı ve lacivert tüllerle bezeli bir elbise giyen Robbie, sosyal medyada da tartışma yarattı.


Güzel oyuncunun bir hayranı, "Margot Robbie bu çirkin elbiseyi giymek için fazla güzel" yorumunu yaptı.

Robbie'nin başka bir hayranı ise, "Kusursuz bir fiziği var, stilistinin ona bu çirkin elbiseyi giydirmesi komplo gibi. Çok yazık olmuş" yorumunu yaptı.

Robbie'nin hayranlarının büyük çoğunluğu elbiseyi beğenmezken, oyuncunun her şekilde güzel olduğunu savunanlar ve Chanel elbisenin ona çok yakıştığını düşünenler de vardı.

Margot Robbie, BAFTA Ödülleri'nde Mary Queen of Scots filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülüne aday gösterilmişti.


Ancak ödülü The Favourite ile Rachel Weisz'a kaptırdı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İspanya'da 'Gloria Fırtınası' sonrası kırmızı alarm verildi